Xbox Series S HDD takılıyor mu?

USB olarak takabilirsiniz. Fakat yeni nesil oyunları bunun üzerinden oynatamaz. Depolama olarak kullanabilirsiniz. Eski nesil olan oyunları oynayabilirsiniz.

USB olarak takabilirsiniz. Fakat yeni nesil oyunları bunun üzerinden oynatamaz. Depolama olarak kullanabilirsiniz. Eski nesil olan oyunları oynayabilirsiniz.
Örneğin, Forza Horizon 4 indirdim SSD'ye. Yanına bir kaç oyun daha yükledim ve doldu doğal olarak. Sonrasında Harddiske başka bir yeni nesil oyun yükledim. Forza 4'ü SSD'ye, diğer yeni nesil oyunu Harddiske atma var mı? Yoksa illa sil yükle mi lazım?

Var hocam. Oyunları taşıyabilirsiniz. Örnek olarak dediğiniz gibi yeni nesil bir oyunu harici diske taşıyıp yer açabilirsiniz. Daha sonra dahiliye yeni oyunu yükleyebilirsiniz.

Yeni nesil oyunları SSD'de oynayabilirsiniz ancak. Taşınabilir HDD'ye aktarabilirsiniz yeni nesil oyunu ancak yeni nesil oyunları oynamak için tekrardan SSD'ye taşımanız gerek.
Yeni nesil oyunların üstünde Xbox Series S ve X ibaresi yer alır. Bu oyunları HDD'de oynamak maalesef mümkün değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı