Xbox Series S için Harici Hard Disk Tavsiyesi

mrtcN0

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese merhaba.
Bildiğiniz üzere Xbox Series S 512GB’lık bir depolama ile gelecek ve bu çok yetersiz bir kapasite. Bende bu konsolun yanına aynı zamanda harici bir hard disk almak istiyorum. Xbox’ın yaptığı açıklamaya göre USB 3.1 Gen 1 destekli Harici Hard Disk takabiliyoruz fakat bu depolama birimine yalnızca eski nesil oyunları yükleyebiliyoruz. Sizden ricam bana 3.1 Gen 1 yani eski adı ile 3.0 destekli 2TB harici disk önermeniz. Bütçem 700 ₺’nin üstüne çıkmamalı.
Şimdiden teşekkürler.

Herkese merhaba.
Bildiğiniz üzere Xbox Series S 512 GB’lık bir depolama ile gelecek ve bu çok yetersiz bir kapasite. Bende bu konsolun yanına aynı zamanda harici bir hard disk almak istiyorum. Xbox’ın yaptığı açıklamaya göre USB 3.1 gen 1 destekli harici hard disk takabiliyoruz fakat bu depolama birimine yalnızca eski nesil oyunları yükleyebiliyoruz. Sizden ricam bana 3.1 gen 1 yani eski adı ile 3.0 destekli 2TB harici disk önermeniz. Bütçem 700 ₺’nin üstüne çıkmamalı.
Şimdiden teşekkürler.

Meraktan soruyorum, o paraya 1TB HDD yanında düşük de olsa SSD niye almıyorsunuz? Eski nesil oyun mu çok oynuyorsunuz çünkü sadece eski nesil oyunlar için 2TB fazla geldi bana.

Herkese merhaba.
Bildiğiniz üzere Xbox Series S 512GB’lık bir depolama ile gelecek ve bu çok yetersiz bir kapasite. Bende bu konsolun yanına aynı zamanda harici bir hard disk almak istiyorum. Xbox’ın yaptığı açıklamaya göre USB 3.1 Gen 1 destekli Harici Hard Disk takabiliyoruz fakat bu depolama birimine yalnızca eski nesil oyunları yükleyebiliyoruz. Sizden ricam bana 3.1 Gen 1 yani eski adı ile 3.0 destekli 2TB harici disk önermeniz. Bütçem 700 ₺’nin üstüne çıkmamalı.
Şimdiden teşekkürler.
Bunu alabilirsin;

Meraktan soruyorum, o paraya 1TB HDD yanında düşük de olsa SSD niye almıyorsunuz? Eski nesil oyun mu çok oynuyorsunuz çünkü sadece eski nesil oyunlar için 2TB fazla geldi bana.

Xbox Series S'de zaten SSD var. Okumuyor musunuz ben anlamıyorum.

Halo serisi, Gears serisi, RDR serisi, GTA V, Forza Horizon 4 ve bir çok 2020’den önce çıkmış oyunu harici diske kuracağım fakat yeni nesil oyunları mesela Cold War’ı konsolun kendisine kuracağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı