Xbox Series S için monitör önerisi

Şu an karşılaştırmak hak yemek sayılır, çip krizi olmasa benzer değerlerde bilgisayar (tabii ki önceki nesillerde olduğu gibi %40/50 pahalı olacaktır) alınabiliyor. Gamepad ile alışmayı tavsiye etmişsiniz bir de, o zaman niye klavye/fare örneği verdiniz? Bu arada tavsiye etmenize gerek yok, severim kendilerini.
Rekabetçi oyunlar ile gamepadler ayrı bir dünya demişsiniz. Geriye ne kaldı ki, rekabetçi oyunları direksiyonla oynamadığınıza göre.

Şu an piyasada 4bin liraya satılan PC bulunuyor mu? Hadi buldun Series S'in performansının yarısı kadar gücü olacak mı?
Şu an diye bir şey belirttim mi? Sonraki mesajıma bakarsanız anlarsınız.
Rekabetçi oyunlar ile gamepadler ayrı bir dünya demişsiniz. Geriye ne kaldı ki, rekabetçi oyunları direksiyonla oynamadığınıza göre.
Örneği veren sizsiniz, gamepad ile iyi oluyor diyen de sizsiniz. Gerçi sanırım yanlış anlaşılan benim, kast ettiğim PC tarafı burada, gerek ayarlanabilirliği gerek limitsizliği. Gereksiz uzamış konu, konu sahibine tavsiyem rekabetçi bir şeye girmem derse TV alması.

Oyuna girerken yoğun işlem yapıyor. Ondan takılıyor olabilir. Muhtemelen optimizasyon hatasıdır. Yakında düzeltilir.
Aynen konsol daha yeni zaten. Güncellemelerle düzelteceklerdir. Konsol çok sessiz ve pc gibi komplike olmadığı için kafam rahat. Sadece oyunlar pahalı o sıkıntı. 2 yıllık game pass aldım ama AC gibi oyunları da oynamak istiyorum. İndirim dönemini bekleyeceğim bakalım.

Aynen konsol daha yeni zaten. Güncellemelerle düzelteceklerdir. Konsol çok sessiz ve pc gibi komplike olmadığı için kafam rahat. Sadece oyunlar pahalı o sıkıntı. 2 yıllık game pass aldım ama AC gibi oyunları da oynamak istiyorum. İndirim dönemini bekleyeceğim bakalım.
Özel mesaj atabilsem özel mesaj atardım fakat atılmıyor sanırım. 25 liraya ortak hesaplar var, Cyberpunk 2077'yi o şekilde bitirdim ve RDR2 aldım. Bir sorun yaşamadım. Sanırım Valhalla da vardı satış listesinde. Pahalı geliyorsa fiyatlar öneririm size. Girerken bir kaç ayar yapıyorsunuz ama alışınca 10 saniye falan sürüyor artık. Kendi hesabınıza da kupalarınız geliyor.

Sessiz konsol mükemmel ya.

Özel mesaj atabilsem özel mesaj atardım fakat atılmıyor sanırım. 25 liraya ortak hesaplar var, Cyberpunk 2077'yi o şekilde bitirdim ve RDR2 aldım. Bir sorun yaşamadım. Sanırım Valhalla da vardı satış listesinde. Pahalı geliyorsa fiyatlar öneririm size. Girerken bir kaç ayar yapıyorsunuz ama alışınca 10 saniye falan sürüyor artık. Kendi hesabınıza da kupalarınız geliyor.
Mail olarak atabilir misiniz? Bir kaç oyun var oynamak istediğim dediğim gibi. Benim için baya iyi olur.
[email protected]
Sessiz konsol mükemmel ya.
Eskiden bilgisayarımda RX 580 kullanıyordum. 2100 devirden sonra fanları değişik bir ses yapıyorlardı "vıvıvıvıv" diye. Sinirim bozuluyordu oyun oynarken. Veya geceleri indirmeye bırakmam gerekiyordu. Kasamın fanları PWM olmadığı için kapatamıyordum, tüm gece fan sesi dinliyordum.

Geriye dönük uyumluluk da güzel. RDR 1i 60 liraya oynayabiliyoruz mesela. Neyse konu dışı konuşmayalım. Güzel konsol orası net.

Mail olarak atabilir misiniz? Birkaç oyun var oynamak istediğim dediğim gibi. Benim için bayağı iyi olur.
[email protected]

Eskiden bilgisayarımda RX 580 kullanıyordum. 2100 devirden sonra fanları değişik bir ses yapıyorlardı "vıvıvıvıv" diye. Sinirim bozuluyordu oyun oynarken. Veya geceleri indirmeye bırakmam gerekiyordu. Kasamın fanları PWM olmadığı için kapatamıyordum, tüm gece fan sesi dinliyordum.

Geriye dönük uyumluluk da güzel. RDR 1I 60 liraya oynayabiliyoruz mesela. Neyse konu dışı konuşmayalım. Güzel konsol orası net.

Şu an kullandığım bilgisayarımın fanları çoklama kablosu ile anakarta bağlı olduğundan hız ayarı yapılamıyor. Bu yüzden pancar motoru gibi ses çıkartıyor :D

Geri
Yukarı