Xbox Series S için monitör önerisi

KeremKutayK

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, bu sene sınav senem ve yazın ben monitör almayı düşünüyordum. Bu ekonomiden sebebiyet işimi sağlama almak istiyorum elimde belli kriter monitörler ve belli bir bütçe var şu özellikler aralığında düşünüyorum. Bütçem maksimum 6 bin TL. Özellikler: IPS panel, HDMI, FHD veya QHD, FreeSync, 120-170Hz arası, 27 inç+, 1ms.

Merhaba, bu sene sınav senem ve yazın ben monitör almayı düşünüyordum. Bu ekonomiden sebebiyet işimi sağlama almak istiyorum.
Bu sebepten dolayı 2 gün önce sipariş verdim bende hocam. Mezun senesindeyim yaza kadar kullanmayacağım ama yazın da alamam bu gidişle aldım o yüzden.

Hocam ben çok da işime yaramayan özellikleri olan bir monitör şahsen almak istemem mesela VESA bu duvara monte edilebilen TV'lerde olmuyor mu ben mi yanlış biliyorum? 24 inç bir tık küçük gibi geldi bana 27'ye göre ve birkaç özelliği var çok da gerekmiyor bunlar dediğim mesela 2 tane HDMI port var. Birkaç tane daha örnek atabilirseniz memnun kalacağım çünkü aralarında en iyisini seçmek istiyorum.

Kusura bakmayın bir tık ön yargı ile yaklaştım attığınız ürüne incelemelerini izledim aslında hiç de kötü değilmiş bu attığınızın bir yakın versiyonu Lenovo Legion Y27-30 27 inç monitöre kıyasla bir tık daha iyi geldi gözüme ve VESA özelliği aslında iyi özellikmiş ama bilemedin Teknosa'da daha ucuza satılıyor attığınız ürün oradan mı alsam hepsiburadan mı? ( internetten alacağım)

Son düzenleme:
Hocam ben çok da işime yaramayan özellikleri olan bir monitör şahsen almak istemem mesela VESA bu duvara monte edilebilen TV'lerde olmuyor mu ben mi yanlış biliyorum? 24 inç bir tık küçük gibi geldi bana 27'ye göre ve birkaç özelliği var çok da gerekmiyor bunlar dediğim mesela 2 tane HDMI port var. Birkaç tane daha örnek atabilirseniz memnun kalacağım çünkü aralarında en iyisini seçmek istiyorum.

Kusura bakmayın bir tık ön yargı ile yaklaştım attığınız ürüne incelemelerini izledim aslında hiç de kötü değilmiş bu attığınızın bir yakın versiyonu Lenovo Legion Y27-30 27 inç monitöre kıyasla bir tık daha iyi geldi gözüme ve VESA özelliği aslında iyi özellikmiş ama bilemedin Teknosa'da daha ucuza satılıyor attığınız ürün oradan mı alsam hepsiburadan mı? ( internetten alacağım)

27 inç yazısını görmeden yazdım pardon :D ama 24 inç kullanıyorum Series S ve PC de bana büyük geliyor vallahi. :d Bir yere sabitleyip kullanacaksan bilemem ama. Bir de 27-30 inçlik ekranlar Series S için iyi mi kötü mü ona da emin değilim açıkçası.
Teknosa'dan hiç ürün almadım ama internet ile sipariş şans işi, bende sorun çıkmadı hem monitörü hem kasayı hem de Series S'i internetten aldım ama arkadaşım 3 kere monitör sipariş etti Hepsiburada'dan 2'si arızalı geldi. :d o yüzden bir şey diyemem. Bir de inç ve kalite artınca fiyatta artıyor, forumda en çok Lenovo ve ViewSonic öneriyorlar bende ondan attım. :d

ViewSonic te de bunlar var mesela.
https://www.hepsiburada.com/viewson...ay-full-hd-curved-led-monitor-pm-HB000018IRRU

Yeni konular

Geri
Yukarı