Xbox Series S için uygun fiyatlı RDR2 nereden alınır?

253311

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, halihazırda Xbox Series S siparişi verdim ve özellikle merak ettiğim RDR 2'yi almak ve oynamak istiyorum. Bilgisayar fiyatları çok yüksek olduğundan konsol ile oynamak adına böyle bir tercih yaptım. Game Pass'te 600 civarında bir fiyatı var. Daha uygun nasıl satın alabilirim?
Farklı sitelerden alma imkanım var mı? Black Friday dönemi indirime girer mi?
Bir de oyunu konsola klavye mouse bağlayarak oynamak ya da gamepad ile oynamak arasında fikir verirseniz sevinirim.

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba, halihazırda Xbox Series S siparişi verdim ve özellikle merak ettiğim RDR 2'yi almak ve oynamak istiyorum. Bilgisayar fiyatları çok yüksek olduğundan konsol ile oynamak adına böyle bir tercih yaptım. Game Pass'te 600 civarında bir fiyatı var. Daha uygun nasıl satın alabilirim?
Farklı sitelerden alma imkanım var mı? Black Friday dönemi indirime girer mi?
Bir de oyunu konsola klavye mouse bağlayarak oynamak ya da gamepad ile oynamak arasında fikir verirseniz sevinirim.

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
Hikayeli oyunlar bence gamepad ile oynanır.
Bu konsol sonuçta klavye mouse ile oynamak gereksiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ilerleyen aylarda Game Pass rotasyonuna girebilir belki. İsterseniz diğer klasiklerle devam edin o gelene kadar bir dünya iyi oyun var Game Pass'te.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konsol aldıysan gamepad ile oynayın yeni gamepadler gayet güzel olmuş bende Series S satın aldım 1 ay önce çok memnunum. GameSatış üzerinden hesap satın alıyorum 20 25TL civarına 2'şer adet oyun alıyorum bir kere bile sorun yaşamadım böyle alabilirsin.

Hikayeli oyunlar bence gamepad ile oynanır.
Bu konsol sonuçta klavye mouse ile oynamak gereksiz.

Hocam teşekkür ediyorum, geldiği gibi deneyeceğim.

Konsol aldıysan gamepad ile oynayın yeni gamepadler gayet güzel olmuş bende Series S satın aldım 1 ay önce çok memnunum. GameSatış üzerinden hesap satın alıyorum 20 25TL civarına 2'şer adet oyun alıyorum bir kere bile sorun yaşamadım böyle alabilirsin.

Teşekkürler, bende geldiğinde bir deneyeceğim.

@253311 ben plati.ru'dan 250TL'ye aldım key olarak. Xbox için.

Teşekkür ederim hocam takip edip almaya çalışacağım.

Hocam ilerleyen aylarda Game Pass rotasyonuna girebilir belki. İsterseniz diğer klasiklerle devam edin o gelene kadar bir dünya iyi oyun var Game Pass'te.

Bu düşüncede oluşmuyor değil ama, 1 aylığına Game Pass'e gelse dahi 2 yaşındaki oğlum fırsat vermediği için o 1 ay bana yetmeyecektir diye düşünüyorum. Teşekkürler.

Hocam aldığım ürün de 3 aylık Game Pass Ultimate hediye olarak verildi. Siz hangi paketle devam etmemi önerirsiniz? En avantajlı hangisi olur?
En iyisini yapmışsınız. Hem EA play, hem Live Gold, hem de Game Pass var aldığınız pakette. Ben de onu kullanıyorum. Geçen ay RDR2 204 TL'ye düşmüştü. Bir daha ne zaman düşer onu bilmiyorum.
Hocam teşekkür ediyorum, geldiği gibi deneyeceğim.

Teşekkürler, bende geldiğinde bir deneyeceğim.

Teşekkür ederim hocam takip edip almaya çalışacağım.

Bu düşüncede oluşmuyor değil ama, 1 aylığına Game Pass'e gelse dahi 2 yaşındaki oğlum fırsat vermediği için o 1 ay bana yetmeyecektir diye düşünüyorum. Teşekkürler.
Bu ay sağlam oyunlar var. Forza Horizon 5, GTA San Andreas Definite Editon, İt Takes Two, FM2022

Geri
Yukarı