Xbox Series S ısınması normal mi?

Schimendifer

Femtopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi yaklaşık yarım saat oyun oynayınca konsolun siyah fan bölgesine elimi koyduğumda korktum. Bu sıcaklık sizce normal mi? Daha konsolu dün aldım yani termal macun falan önermenize gerek yok. Üzerini kapatan bir şey de yok şu an masada her tarafı açık bir şekilde yani hava akışını bozacak bir şey yok. İlk defa konsol kullanıyorum bilgisayarımı hep soğuk tuttum ve kullandım ama bu beni tedirgin etti.

Yatay kullanıyorum şu an. Çoğu forumda dik kullanın diyorlar da bunun çokta bir farkı olacağını düşünmüyorum. Sonuçta konsolun alt tarafında bir hava çıkışı yok. Metal bi tabaka var.
Hocam acilen garantiye yollamalısınız...Şaka şaka tabikide hocam, 2 el kadar konsol ısınması çok normal, yatay,dik gibi koymanızın bir önemi yok.Xbox mühendisleri onu iki şekilde hava alacak biçimde tasarlamış zaten.O fanını ufak bir şekilde çalıştırmaya devam edecektir.Eğer zaten konsol aşırı ısınırsa kendini korumaya alır ve kapatır.Siz sadece oyunun keyfine varın ve oynayın boşuna endişelenmeyin.Laptop kullansanız o ısının çok normal olduğunu hemen farkına varırdınız :)

Yeni konular

Geri
Yukarı