Xbox Series S kaç TL'ye satılmalı?

KEREMHÜSEYİN

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ram:16 GB , Ekran Kartı:RTX3050Tİ , İşlemci:İ7-11800
PS5 almak istedigim icin Series S'i satmaya karar verdim 10700 TL gibi bir fiyata koydum TR garantili 8 ay gibi bir garantisi var fakat ilgilenen kimse yok yanında kozmetik olarak sıkıntısı da yok. PS5'i yurt dışından getirtecegim fakat pek de fiyati indirmek istemiyorum cebimden fazla para cıkmaması lazım. Fiyat iyi mi, ne kadara satmam lazım? Bir bilgi verirseniz çok mutlu olurum 2 aydir satilmadi konsol, ertelemeler ile zaten PS5 almaktan Series S'e düştüm artik fazla ertelemek istemiyorum.

Hocam biraz pahalıdan koymuşsunuz.Bence diğer fiyatlara da bakılınca 10150 iyi gibi gözüküyor.Tabi tercih sizin.

PS5 almak istedigim icin Series S'i satmaya karar verdim 10700 TL gibi bir fiyata koydum TR garantili 8 ay gibi bir garantisi var fakat ilgilenen kimse yok yanında kozmetik olarak sıkıntısı da yok. PS5'i yurt dışından getirtecegim fakat pek de fiyati indirmek istemiyorum cebimden fazla para cıkmaması lazım. Fiyat iyi mi, ne kadara satmam lazım? Bir bilgi verirseniz çok mutlu olurum 2 aydir satilmadi konsol, ertelemeler ile zaten PS5 almaktan Series S'e düştüm artik fazla ertelemek istemiyorum.
Maalesef pahalı hocam, ideal fiyat 7K diyebilirim hadi biraz daha beklerim derseniz 8K derim.

Çok pahalı olmuş hocam normal satılmaması.
Zaten sıfırı 10.000 siz 8K ya ancak satarsınız. Pazarlık payı da koyun 8.500 olsun.

Hocam TR garantililer 11, 12K'dan basliyor.

Zaten sıfırı 10.000 siz 8K ya ancak satarsınız. Pazarlık payı da koyun 8.500 olsun.

TR garantililer 11, 4K'den falan basliyor hocam fakat dogru biraz mantiksiz 600, 700TL icin adam 2. el almak istemez.

9K falan kurtarmazmi.

8900 TL yazdim pazarlikla falan 8500 olur mu yoksa daha indirmeli miyim?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı