Xbox Series S kaça satılmalı?

Kyra2

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben 7300 TL'ye Xbox Series S satmaya çalışıyorum, bundan önce PlayStation 4 satmıştım ve ilk günden satmıştım çok ilgi vardı fakat bu sefer Xbox satmaya çalışıyorum ve 2-3 gün oldu ilanı koyalı ama 19 görüntülenmeye bile yeni ulaştı. PlayStation 4'ü 1 gün de sattığım halde 400 görüntülenmesi olmuştu yani konuyu uzatmayayım çok mu pahalıya koydum diye düşünüyorum. Fiyatı 7000 civarına çekmeyi düşünüyorum ama çok da çekem çünkü bu konsolu satıp 7500 TL'ye sistem toplayacağım yani sizce fiyat ne olmalı?

Merhaba arkadaşlar. Ben 7300 TL'ye Xbox Series S satmaya çalışıyorum, bundan önce PlayStation 4 satmıştım ve ilk günden satmıştım çok ilgi vardı fakat bu sefer Xbox satmaya çalışıyorum ve 2-3 gün oldu ilanı koyalı ama 19 görüntülenmeye bile yeni ulaştı. PlayStation 4'ü 1 gün de sattığım halde 400 görüntülenmesi olmuştu yani konuyu uzatmayayım çok mu pahalıya koydum diye düşünüyorum. Fiyatı 7000 civarına çekmeyi düşünüyorum ama çok da çekem çünkü bu konsolu satıp 7500 TL'ye sistem toplayacağım yani sizce fiyat ne olmalı?

Hocam konsolun estetik durumu vs. de önemli böyle durumlarda estetik iyiyse fiyat 6000/6500 civarı çekilmeli kötüyse 5000/5500. Sıfırı zaten 7500 civarı bir şeydi 7300'e kimse almaz.

Hocam afedersiniz ama sıfırı zaten 7300 TL'e satılıyor. 6000 liraya koysanız bile satamazsınız. 1000TL için kimse 2.el riskinede girmez.
Garantiye göre değişiyor o fiyat. Sıfır 7000 8000 bandında olanların hepsi ithalatçı garantili. Ürünün garanti durumu nedir? Ithalatçı garantili mi?

Geri
Yukarı