Xbox Series S + monitör teklifini kabul etmeli miyim?

hacimantvv

Hectopat
Yer
İstanbul / Başakşehir
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar hepinize iyi bayramlar. Xbox Series S alacağım. Sarı sitede sıfıra yakın 6000 TL'ye buldum. MediaMarkt faturalı, 2024'e kadar Microsoft garantili. Adamda bir adet monitör var kutusu garantisi ve faturası mevcut. Onunla beraber 7000'e veriyor. Televizyon var fakat 9 sene önce aldık 1080p 41 inç ama eskidi artık. Sorun çıkartmaya başlıyor. Monitörün boyutu dert değil benim için ama sizce özellikleri uygun mu? Bence uygun ama size de sormak istedim. Hoparlör dert değil.

Monitörün linki

Son düzenleme:
Monitör için ekstra bütçeniz var mıydı?

Alabilirsiniz, size kalmış. Hem seyahat edecekseniz. Zaten Xbox Series S küçük, taşınabilir. Monitörü de taşırsınız kullanırsınız. Fakat önerim şu an televizyonla idare edip sonra paraya kıyıp 27 inç monitör almanız. Bu arada ilanı kötülemiş gibi olmasın ama monitörler bu sıralar çok arttı. Adam 1 yıl önce almışsa 800TL'ye falan almıştır. Altta ekledim zaten grafiği. Xbox Series S'de internette ithalatçı garantili 5500'e var. Oradan 500TL kar edip 27 inç monitöre eklersiniz. Ya da 75Hz 27 inç almak yerine 24 inç 144Hz de alabilirsiniz. Hem PC alırsanız onda da 144Hz geleceğe yönelik olur. Fakat PC alırsam hikayeli oyun oynarım ya da PC almam diyorsanız yaklaşık 7300'e bu ikili almak daha mantıklı geldi bana: LENOVO L27I-30 27/IPS/FHD 27" Full-HD Monitör Siyah Xbox Series S 512 GB SSD Oyun Konsolu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Dosya Ekleri

• 1651591049270.png
    1651591049270.png
    36,9 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı