Xbox Series S neden sürekli eleştiriliyor?

13K ye max nasıl bir pc sistemi toplayabilirsin ki
800p den yükseltilmiş 2k halde 30fps oynatıyor, 1650 bile daha iyi performans veriyor, texturelar zaten ss de çok kötü kalitede

Evet linke tıklayınca görüyoruz ki kısa süreli bir indirimmiş ve şuan 13k. Bu arada konsolun Microsoft Türkiye garantili versiyonun fiyatına göre baz alırsak çok daha iyi performans verecek daha uzun ömürlü amd kasa toplanır. Series S, R5 5500 ve rx6600 lü bir sistem ile yarışabilir mi.

Sende mükkemel ölçüyor gibisin. Maşallah 900p 30 FPS oynatıyor diyip duruyorsun. Gözlerin çok keskin maşallah Series S'in fiyatı senden pahalı.
Testlerde herşey belliyken, nereden uydurulduğu belli olmayan 2K 60fps 2k120fps gibi verileri açıkçası ben yazmadım. Yazmayı bırak 'oynadım' diye savunmadım🤣

Testlerde herşey belliyken, nereden uydurulduğu belli olmayan 2K 60fps 2k120fps gibi verileri açıkçası ben yazmadım. Yazmayı bırak 'oynadım' diye savunmadım🤣
evet doğru söylüyorsun. Testlerde herşey belli. 1080p 120 FPS oynatıyor konsol. Testlerde bunu görmüş olman gerek. Eğer göremiyorsan gözlerin 9 numara miyop yada körsün. kullanmadığını kendin ağzınla söylüyorsun. Series S'e GTA 6 gelecek. ve bir ihtimal RDR3 bile gelebilir. RDR3 Downgrade ile oynatır ama illa gelecektir GTA 6.

Neyse Series S yerine PS4 Pro veya One X öneren bir kişinin IQ seviyesi ayakkabı numarasından fazlaysa Namert'im.

Senin gibi biriyle IQ tartışmasına girmem bile, ki diğer konuda yazdığımı da okumadan gelmişsin. 4K TV varsa ve yeni nesil takıntısı yoksa One X alınabilecek en iyi konsol demişim. Öyle zaten. Zaten One X in GPU'su Series S'den güçlü olduğu için Series S 1080p iken One X 4K cihazı. Sen anlamasan da anlatıyorum ben :D

Senin gibi biriyle IQ tartışmasına girmem bile, ki diğer konuda yazdığımı da okumadan gelmişsin. 4K TV varsa ve yeni nesil takıntısı yoksa One X alınabilecek en iyi konsol demişim. Öyle zaten. Zaten One X in GPU'su Series S'den güçlü olduğu için Series S 1080p iken One X 4K cihazı. Sen anlamasan da anlatıyorum ben :D
GPU ile övünüyorsun. Türk milleti bu kadarmı düştü ya. Anakart? Ram? Grafik Kartı? bunlar hiçmi önemli değil. He doğru One X'in GPU'su daha yüksek olduğu için series s'i ikiye katlar anakart grafik kartı falan hiç önemli değil. IQ tartışmasına gelirsek. Benim seninle IQ tartışmasına girmem kendime yapacağım en büyük saygısızlık olur.

Eyvah. Gerçekten de Xbox Series S hakkında hiç bilgin yok. Xbox One X'ten 3-4 kat daha güçlü Xbox Series S.

GPU ile övünüyorsun. Türk milleti bu kadarmı düştü ya. Anakart? RAM? Grafik kartı? Bunlar hiç mi önemli değil. He doğru One X'in GPU'su daha yüksek olduğu için Series S'i iyiye katlar anakart grafik kartı falan hiç önemli değil. IQ tartışmasına gelirsek. Benim seninle IQ tartışmasına girmem kendime yapacağım en büyük saygısızlık olur.

One X i yapan benim, beni Xbox'dan kovdular sonra Series S yaptılar da, ben One X in GPU'suyla övünüyorum🤣. Gram saygı hak etmeyecek kadar ezikledin kendini ama yine de düzgünce anlatacağım. Series S'in işlemcisi daha iyi ve mimarisi yeni olduğu için 60FPS verebiliyor. Çözünürlük kısmında asıl olay GPU ve Series S'in 4teraflops GPU'su ezik gibi kaldığından o oyunlar 900p çıkıyor. Series S için optimize edilmiş (X/S optimizeli) oyunların bile One X de daha yüksek çözünürlükte çalışmasının nedeni bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı