Xbox Series S neden sürekli eleştiriliyor?

Alan Wake 2'yi 1080p 60 FPS DLSS performance'da açmak için 3070 lazım 3070 gibi pahalı bir kart 540p upscale 1080p 60 açarken Series S'in 800p upscale 2K 30 FPS ine laf etme be reis.

Online oyunları saymamıştım ama Far Cry'ı bilmiyordum. CoD'u sayarsak One X de 4K 60FPS açıyor. Online oyunları FPS vermesi için optimize ediyorlar onları saymak doğru değil.

Sadece Google'a series s 2K 60 FPS Games yaz gör neleri açtığını sonra gel konuş.

Alan Wake 2'yi 1080p 60 FPS DLSS performance'da açmak için 3070 lazım 3070 gibi pahalı bir kart 540p upscale 1080p 60 açarken Series S'in 800p upscale 2K 30 FPS ine laf etme be reis.
Sadece pc optimizasyonu sorunlu 1 tane oyunu ele almak ne kadar doğru, elden ring gibi şahane optimize edilmiş bir oyunda dediğim işlemciyle ekran kartını test etsek fark atıyor. Ben artısını veya eksisini söylüyorum diger iki kisi fanboyluktan öteye gidemiyor

Sadece PC optimizasyonu sorunlu 1 tane oyunu ele almak ne kadar doğru, Elden Ring gibi şahane optimize edilmiş bir oyunda dediğim işlemciyle ekran kartını test etsek fark atıyor. Ben artısını veya eksisini söylüyorum diger iki kisi fanboyluktan öteye gidemiyor.

Elden Ring 1080p 60 FPS miş gibi çalışıyor Series S de hocam bize fanboy demeden önce yazdıklarını bir oku dediklerinin 3 de 2'si yanlış 1 ri şüpheli.

İlk çıktığında GPU gücü fiyatına göre çok iyiydi. Oyunların bu denli hızlı gelişmesine tam cevap veremiyor. Çıkan oyunlarda kaslı abisine göre düşük grafiklerde oynamak zorunda kalabiliyorsunuz.

Tabii bu düşük grafik Steam verilerine bakarsak, ortalamanında üzerinde.

...One X kadar yüksek çözünürlük de veremez.
BF42 64 kişilik haritada 120FPS vermeyen One X'den bahsediyoruz değil mi? Çok güldüm yorumlarına 🤣

Geri
Yukarı