Xbox Series S nerede satılır?

Alfirk

Kilopat
İşten 18.00'da çıkıyorum 1 ay kadar önce hevesle Xbox Series S aldım ama inanın hiç giresim gelmiyor işten dolayı.

Hiç zaman ayıramıyorum pişman oldum.
Cihazımın özellikleri.

3 haftalık.
Xbox Series S
Microsoft TR garantili.
Deep pink orijinal ikinci kumanda.

Bunu arkadaşlar nerelerde güvenli olarak satabilirim mesela internetten alan yerler var mı? Konsolkulubu diye bir site var güvenli midir?

Ve önemlisi fiyat ne demeliyim kaça gider?

İşten 18.00'da çıkıyorum 1 ay kadar önce hevesle Xbox Series S aldım ama inanın hiç giresim gelmiyor işten dolayı.

Hiç zaman ayıramıyorum pişman oldum.
Cihazımın özellikleri.

3 haftalık.
Xbox Series S
Microsoft TR garantili.
Deep pink orijinal ikinci kumanda.

Bunu arkadaşlar nerelerde güvenli olarak satabilirim mesela internetten alan yerler var mı? Konsolkulubu diye bir site var güvenli midir?

Ve önemlisi fiyat ne demeliyim kaça gider?
Konsolculara satarsanız, ölü fiyattan alırlar. Sahibinden letgo gibi satış sitelerinde satmayı deneyin.

Paraya ihtiyacınız yoksa satmayın dursun kenarda. İlla satmak istiyorsanız sarı siteye koyabilirsiniz. Konsolculara da direkt satabilirsiniz ama fiyatı düşük verir.

Sattığım konsolu birkaç katı fiyatına tekrar almak durumunda kalmıştım. İleride bu duruma düşmek istemiyorsan ve paraya İhtiyacın yoksa satmamak en iyisi bence.
Satmak istiyorum diyorsan sahibinden.com, Dolap ve Letgo gibi birçok site var.

Ben de Dfgt direksiyon seti satmıştım. Sattıktan 2 ay sonra fiyatına 1000 TL eklendi. Şu an pişmanım maalesef.
Eğer paraya ihtiyacınız var ise satın derim. Eğer yok ise kutusunda beklesin sizi hocam.

Ben sabah 9 akşam 8 çalışıyorum. Müsait oldukçada oynuyorum bence satmayın.

Paraya ihtiyacınız yoksa satmayın dursun kenarda. İlla satmak istiyorsanız sarı siteye koyabilirsiniz. Konsolculara da direkt satabilirsiniz ama fiyatı düşük verir.

Bence satmayın durduğu yerde değerlenir. İllaki oynayacak zamanınız olur ileride.

Sattığım konsolu birkaç katı fiyatına tekrar almak durumunda kalmıştım. İleride bu duruma düşmek istemiyorsan ve paraya İhtiyacın yoksa satmamak en iyisi bence.
Satmak istiyorum diyorsan sahibinden.com, Dolap ve Letgo gibi birçok site var.

Ben de DFGT direksiyon seti satmıştım. Sattıktan 2 ay sonra fiyatına 1000 TL eklendi. Şu an pişmanım maalesef.
Eğer paraya ihtiyacınız var ise satın derim. Eğer yok ise kutusunda beklesin sizi hocam.

Çok teşekkürler arkadaşlar. Paraya ihtiyacım yok sadece odadan çıksın gitsin diye satacaktım.

Yani doğru söylüyorsunuz vazgeçirdiniz satmaktan teşekkürler her birinize.

Dursun ya o kadar temiz ki satmaya da kıyamazdım zaten aylık 45 lira Game Pass Ultimate'e veriyorum.

Her gün oynamak şart değil aslında illaki oynarım arada sırada teşekkürler.

:)

Çok teşekkürler arkadaşlar. Paraya ihtiyacım yok sadece odadan çıksın gitsin diye satacaktım.

Yani doğru söylüyorsunuz vazgeçirdiniz satmaktan teşekkürler her birinize.

Dursun ya o kadar temiz ki satmaya da kıyamazdım zaten aylık 45 lira Ultimate'e veriyorum.

Her gün oynamak şart değil aslında illaki oynarım arada sırada teşekkürler.

:)

Şükredin keşke bende 18:00'da çıksam. Her gün 2 saat daha fazla FIFA :D.

Şükredin keşke bende 18:00'da çıksam. Her gün 2 saat daha fazla FIFA :D.
Demi :D İnşaallah darısı size hocam.

Fifa 22, ultimate ile bedavaya geldi ama sadece B şut A pas ve depar ile oynuyorum hshshs

Ayarları biraz karıştırdım o kadar tuş kombinasyonu var ki hepsini nasıl öğreneceğim bilmiyorum işte rb+b
Lb+rb+B vs... gibi.

Geri
Yukarı