Çözüldü Xbox Series S Overwatch 2 oyununda 'profile signed out' hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
30, 40 ve 20 dakika oynuyorum, oyundan atıyor bir anda. Oyunun içindeyken atması çok rahatsız edici. Xbox Series S.

Dosya Ekleri

• IMG20221011152302.jpg
    IMG20221011152302.jpg
    150,9 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Reddit'te birçok kişi başarım aldığında bu sorunu yaşamış. Genel bir sorun muhtemelen. Oyunun şu an oldukça fazla sıkıntıları var, çözülmesi için zaman lazım.
Koltuğun üstünde oturmuş görünüyor. :D

Oha hocam ben bile anca gördüm, koltuk değil orası oturma odasının sonundaki cama oturmuş deli 😂

Bir şey fark ettim, her attığında başarım kazanmış oluyorum. Sanırım başarım kazanınca atıyor oyundan, ne yapmalıyım Xbox'lara özel bir sorun mu bu?

Son düzenleme:
Reddit'te birçok kişi başarım aldığında bu sorunu yaşamış. Genel bir sorun muhtemelen. Oyunun şu an oldukça fazla sıkıntıları var, çözülmesi için zaman lazım.

Çok garip gerçekten, başarım alınca oyundan atıyor. Araştırmanız ve ilginiz için çok teşekkür ederim. Bekleyeceğim artık yapacak bir şey yok.

Kaynak verebilir misiniz bu arada?

Çözüm olarak Xbox bildirimlerini kapatın diyenler olmuş. Deneyin bakalım işe yarar belki.

Kaynak verebilir misiniz bu arada?

Kaynağa gerek yok. Hatayı internette aratın birçok forumda çıkıyor zaten. Blizzard'in kendi forumunda bile konusu açılmış, çoğu kişi aynı sorunu yaşıyor.

Çözüm olarak Xbox bildirimlerini kapatın diyenler olmuş. Deneyin bakalım işe yarar belki.

Kaynağa gerek yok. Hatayı internette aratın birçok forumda çıkıyor zaten. Blizzard'in kendi forumunda bile konusu açılmış, çoğu kişi aynı sorunu yaşıyor.
Deneyeceğim teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı