Xbox Series S uyumlu HDD önerisi

Birisi42

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Mars
Merhabalar yakında Xbox Series S almayı planlıyorum. Ancak depolamada dolayı 1 TB veya 500 GB HDD alacağım. Bunu Series S için iyileştirilmiş oyunlarda kullanamayacağımı biliyorum. Ancak iyileştirilmemiş oyunlarda kullanılıyor.

Sizden ricam çok pahalı olmasın ve uyumlu olsun. Galiba USB 3.0 gerekiyormuş ancak emin değilim.
Ekleme = Bütçe 250, 300 hadi bilemedin 350 TL.

Hocam 500 GB neden bu kadar pahalı?
Bir de bu küçük mü yoksa büyük mü anlayamadım?

Kaliteli mıdır? Zaten Seagate iyi marka ancak her markanın kötü ürünü vardır.

Çok soru sordum kusura bakmayın ama son sorum da uyumlu mu?

Hocam 500 GB neden bu kadar pahalı?
Bir de bu küçük mü yoksa büyük mü anlayamadım?

Kaliteli mıdır? Zaten Seagate iyi marka ancak her markanın kötü ürünü vardır.

Çok soru sordum kusura bakmayın ama son sorum da uyumlu mu?

Küçük büyük derken 2.5 inç işte "ürün boyutları: 8 X 11.7 X 1.48 cm; 181.44 gram" klasik HDD. 500 GB Türkiye'de stoğu görünmüyor yurt dışından geliyor o yüzden pahalı. Kalitesi ise ben Seagate markasından pek memnun kalmamıştım WD alternatiflerine de bakabilirsin.

500GB değil 1TB bu. Ayrıca 500GB sizi kurtarmaz o yüzden 1TB önerdim. Boyutu 2.5 inç, PC kasasındaki 3.5 inç olan HDD'lerden küçük yani. Xbox Series S ile uyumlu olan bu model diye bildiğimden ötürü Seagate önerdim ve kalitelidir. Youtube'da incelemelere bakabilirsiniz.

Önemli ekleme: Üst mesajımda belirttiğim gibi depolama niyetiyle kullanabileceksiniz yani sadece aletin dahili hafıza üzerinden veya kendi Seagate kartı ile oynayabilirsiniz. Destek olmadığı için harici HDD ile oynayamıyorsunuz.
Bahsedilen Seagate kartı:

Son düzenleme:

500GB değil 1TB bu. Ayrıca 500GB sizi kurtarmaz o yüzden 1TB önerdim. Boyutu 2.5 inç, PC kasasındaki 3.5 inç olan HDD'lerden küçük yani. Xbox Series S ile uyumlu olan bu model diye bildiğimden ötürü Seagate önerdim ve kalitelidir. Youtube'da incelemelere bakabilirsiniz.

Önemli ekleme: Üst mesajımda belirttiğim gibi depolama niyetiyle kullanabileceksiniz yani sadece aletin dahili hafıza üzerinden veya kendi Seagate kartı ile oynayabilirsiniz. Destek olmadığı için harici HDD ile oynayamıyorsunuz.
Bahsedilen Seagate kartı:
Hocam benim izlediğim kanalda adam Series X/S desteği için iyileştirilmemiş oyunları oynuyordu HDD ile. İki farklı kanalda izledim hatta ikisinde de adam oynadı ama iyileştirilmiş oyunları oynayamadı.

Neyse ya da almayacağım. Bana yeter bu. Sil yükle yaparım belki 1 sene sonra alırım.

Anladığın daha iyi , çünkü (taşınabilir) HDD seçer , SSD fark etmiyor s model için x de tek marka zaten sandisc 1 TB SSD çok güzel iş görür ama 1300 TL ye yakın .

Yeni konular

Geri
Yukarı