Xbox Series S ve 4K TV uyumlu olur mu?

Yeni nesil bir tek Hitman 3.
Tamam hocam. Yine vaat edilenin çok altında yani. Bir de RDR 3 gibi iyi bir oyun çıkarsa 2 veya 3 sene içerisinde 1080p'ye inebilir mi diye düşünüyorum. Bence en azından Forza Horizon gibi grafikleri iyi olan oyunlarda 4K verse iyi olurdu. Belki veriyordur da.

Hocam Hitman 3'te diğer oyunlardan daha iyi bir grafik var mı?

Hocam bir de son olarak oyunların çoğu Series X'e çıktı mı? Örneğin RDR 2, Hıtman 2... Yoksa siz Xbox One için mi alıp kullanıyorsunuz veya son olarak internetten.

Tamam hocam. Yine vaat edilenin çok altında yani. Bir de RDR 3 gibi iyi bir oyun çıkarsa 2 veya 3 sene içerisinde 1080p'ye inebilir mi diye düşünüyorum. Bence en azından Forza Horizon gibi grafikleri iyi olan oyunlarda 4K verse iyi olurdu. Belki veriyordur da.

Hocam Hitman 3'te diğer oyunlardan daha iyi bir grafik var mı?

Hocam bir de son olarak oyunların çoğu Series X'e çıktı mı? Örneğin RDR 2, Hıtman 2... Yoksa siz Xbox One için mi alıp kullanıyorsunuz veya son olarak internetten.
Fark ettiyseniz yeni nesil için Hitman 3’de dedim. FH4 gibi eski nesil oyunlarda veriyor zaten Series X. Hitman 3 incelememe bakabilirsiniz, oyun çok güzel duruyor. Çoğunluğu Series X’e çıktı.

Fark ettiyseniz yeni nesil için Hitman 3’de dedim. FH4 gibi eski nesil oyunlarda veriyor zaten Series X. Hitman 3 incelememe bakabilirsiniz, oyun çok güzel duruyor. Çoğunluğu Series X’e çıktı.
Tamam hocam. Tanıdığımız Amerika'dan sürpriz olarak gelmiş de ben de ondan isteyecektim bir dahaki gelişinde onun için bütün incelemelerini yapıyorum.

Teşekkürler hocam.

Hocam, sonuç olarak kullanabilirsiniz. Önemli olan bu. Konsol güçlü değil. Yani, 4K konsolu değil.

konsol güçlü değil derken @Yener K.

benim tek merak ettiğim kasmadan görüntü çok farklı olmadan oyun zevkini alırmıyım birde ben genel olarka forza için alıyorum forzayı 4k alabilirmiyim onu merak ediyorum one x daha güçlü bir konsol dedikleri için xbox one x düşünmüştüm.

Dh ve Reddit'te 2K 30FPS aldığı görüntüyü 4kya upscale ettiğini okumuştum. 4K ama 4K gibi hissettirmeyecek muhtemelen. Native 4K desteği yok çünkü.
Konsol güçlü değil derken @Yener K.

Benim tek merak ettiğim kasmadan görüntü çok farklı olmadan oyun zevkini alır mıyım bir de ben genel olarka Forza için alıyorum Forza'yı 4K alabilir miyim onu merak ediyorum One X daha güçlü bir konsol dedikleri için Xbox One X düşünmüştüm.

Merak etmeyin kasmadan akıcı bir deneyim sağlar.

Elbette zevki çıkar hocam. Ben, 4K TV ile Xbox One kullanıyorum. Forza Horizon 4K olarak oynatır. Endişelenmeyin. İlerisi için ne olur bilemem. One X güçlü bile olsa desteği sona erecek. Bence almayın.

Dh ve Reddit'te 2K 30FPS aldığı görüntüyü 4kya upscale ettiğini okumuştum. 4K ama 4K gibi hissettirmeyecek muhtemelen. Native 4K desteği yok çünkü.

Merak etmeyin kasmadan akıcı bir deneyim sağlar.

Merak ettiğim bir konuda Series S 4500TL Series X 7500TL aradaki 3000TL değer mi sizce?

Normalde RTX 2070s bir sistemim var zaten sadece eşimle araba yarışı arkadaşlarla FIFA için almak istiyorum.

Geri
Yukarı