Xbox Series S vs bilgisayar yükseltmek

89666

Kilopat
6500 XT ve besleyecek işlemci mi yoksa Xbox Series S ve günlük işler için ucuz bir laptop almak mı daha mantıklıdır? Anakart A320M-K.

6500 XT ve besleyecek işlemci mi yoksa Xbox Series S ve günlük işler için ucuz bir laptop almak mı daha mantıklıdır? Anakart A320M-K.
Hocam eğer konsolda oynamak size zevk veriyorsa 2. seçenek daha mantıklı olur. Ama yok ben öyle oynamam, 1. seçenek sizin için daha iyi.
Aslında 2. seçeneğe hiç bakmayın. Çünkü bilgisayarlarda da konsol desteği var. Yani Xbox Series S almayın derim.

Bütçeniz nedir?
5000. Laptopu sonra da alırım telefon işimi görüyor zaten.
Hocam eğer konsolda oynamak size zevk veriyorsa 2. seçenek daha mantıklı olur. Ama yok ben öyle oynamam, 1. seçenek sizin için daha iyi.
Aslında 2. seçeneğe hiç bakmayın. Çünkü bilgisayarlarda da konsol desteği var. Yani Xbox Series S almayın derim.
Hiç konsol kullanmadım, zaten tek amacım oyun oynamak.

5000. Laptopu sonra da alırım telefon işimi görüyor zaten.

Hiç konsol kullanmadım, zaten tek amacım oyun oynamak.
Hocam konsolu bilgisayara bağlarsınız, konsoldan da oynayabilirsiniz. Bir arkadaşım var, bilgisayara konsol bağlayıp konsolla oynamak istediği oyunları oynuyor.

Anakartınızı da değiştirmek zorundasınız 6500xt'yi pcie 3.0 ile kullanamazsınız çok performans kaybediyor. En ucuzundan bir b550 lazım veya i5 11400f-i3 12100f alıp gene anakart değiştireceksiniz.

Anakartınızı da değiştirmek zorundasınız 6500xt'yi pcie 3.0 ile kullanamazsınız çok performans kaybediyor. En ucuzundan bir b550 lazım veya i5 11400f-i3 12100f alıp gene anakart değiştireceksiniz.
Bence bu maliyetler yerine temiz bir series S daha iyi olur.

Bence konsol daha iyi olacak elinin altında genel ihtiyaçlarını karşılayacak bir PC var ise Series S güzel seçim. Ama PC de Xbox App'ini kullandınız çoğu oyunu oynadınız ise. PS4 bakıp PS Plus tarafına da geçebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre seçim yapmanız doğru olur. ( Ben Xbox'cıyım )

Bence konsol daha iyi olacak elinin altında genel ihtiyaçlarını karşılayacak bir PC var ise Series S güzel seçim. Ama PC de Xbox App'ini kullandınız çoğu oyunu oynadınız ise. PS4 bakıp PS Plus tarafına da geçebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre seçim yapmanız doğru olur.
Series s varken ps4 önerilmez hocam. Günümüz standartlarında çok güçsüz bir konsol.

Geri
Yukarı