Xbox Series S vs PC toplama

Pc için ileride upgarade yaparım zaten.yazın almayı düşünüyordum zaten.4500tl'ye güzel bir hazır sistem önerebilirmisiniz?
Yeni konu açabilirsiniz sistem önerisi için, fiyata monitör dahilse pek iyi bir şey toplayamazsınız ama.

PC için ileride upgarade yaparım zaten. Yazın almayı düşünüyordum zaten. 4500TL'ye güzel bir hazır sistem önerebilir misiniz?

Ben önermem. Açıkcası (görecelidir) ama konsoldan oyun oynamak daha konforlu ve rahat. Elinizdeki bilgisayar ile dizi izlersiniz, yazı yazarsınız, derslere girersiniz. Gamepass oyunları PC'de olsa bile konsolda çok daha fazla içerik var bununda altını çizmek isterim. Ki 4500'ü bırak 5300'e bile Series S gücünde bir PC toplamanız mümkün bile değil. Bilgisayar işlerinizi dediğim gibi var olan cihazınızdan görürsünüz, oyun ve eğlence ihtiyacınızı Xbox'dan.

Monitör dahilse o fiyata pc toplanmaz. 1500 liradan başlıyor 144 HZ monitörler. RX 550 pc toplanıyor 3000 TL'ye en fazla.

Monitör dahilse o fiyata PC toplanmaz. 1500 liradan başlıyor 144 Hz monitörler. RX 550 PC toplanıyor 3000 TL'ye en fazla.

Şimdi konu açtım oraya gelebilirsiniz. 4600 TL hazır sistem için bütçem var. Yeni açtığım hazır sistem konusuna gelebilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…