Xbox Series S vs PC toplama

• Konuyu başlatan Be4st
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 994

Be4st

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sizce hangisi? Elimde uzaktan eğitim için idare edilebilen bir PC var. Öğrenciyim. Cevaplarınızı bekliyorum.

Arkadalar PC olursa 144 Hz monitör alacağım yanına.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimdeki PC 4 GB ramli 1,5 GB ekran kartlı. Bir de PC'de birkaç tane parayla aldığım oyun var.
Sizce ne yapmalıyım?
Gündelik işlerinde o bilgisayar işini görüyorsa sırf oyun oynamak için Series S alabilirsin, Game Pass olduğu için yüksek fiyatlı oyunlar da pek problem değil XBOX tarafında.

Zaten PC'de Among Us Roblox falan oynuyorum. Bir de uzaktan eğitime bakıyorum. Fakat artık montaj yapmak istiyorum. Pndan çok kararsız kaldım. Bir de her ay 30 TL bana biraz fazla geldi.
30 TL fakat içinde çok fazla oyun var ve sürekli yeni oyunlar ekleniyor, bir oyuna 400-500 TL verip 10-50 saat oynayıp bitirmekten iyi. Montaj yapma gibi bir isteğiniz varsa bilgisayar da toplayabilirsiniz, açıkçası ben hep PC taraftarı olmuşumdur ama oyun oynamak için Series S oldukça ideal.

30 TL fakat içinde çok fazla oyun var ve sürekli yeni oyunlar ekleniyor, bir oyuna 400-500 TL verip 10-50 saat oynayıp bitirmekten iyi. Montaj yapma gibi bir isteğiniz varsa bilgisayar da toplayabilirsiniz, açıkçası ben hep PC taraftarı olmuşumdur ama oyun oynamak için Series S oldukça ideal.
Pc için ileride upgarade yaparım zaten.yazın almayı düşünüyordum zaten.4500tl'ye güzel bir hazır sistem önerebilirmisiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı