Xbox Series S vs PS 4

PlayStation NVIDIA Xbox'ta AMD gibi düşünün. PS ın tek iyi yanı kırılabilmesi bence. Ve oyunları ucuz.

PS4'ün dengi Xbox one/one s

PlayStation NVIDIA Xbox'ta AMD gibi düşünün. PS ın tek iyi yanı kırılabilmesi bence. Ve oyunları ucuz.

Teşekkürler Xbox series s almayı düşünüyorum ama PC var xboxu pc gibi kullanmayı düşündüm PC mide satıp bir laptop alırım dedimde babam satmami istermiyor

Teşekkürler Xbox Series S almayı düşünüyorum ama PC var Xbox'u PC gibi kullanmayı düşündüm PC mide satıp bir laptop alırım dedimde babam satmami istermiyor.

Bence de satmamalısınız çünkü ileride almak istediğinizde o fiyata bulamazsınız hem PC hem Xbox yapın bence monitörü 2leyip.

Bence de satmamalısınız çünkü ileride almak istediğinizde o fiyata bulamazsınız hem PC hem Xbox yapın bence monitörü 2leyip.
Evet öylede olabilir ancak Xbox pc gibi kullanılabiliyor ya ondan dolayı öyle düşündüm satmayı düşündüm mouse ve klavye bağlanıyor birde Google var

hocam size birsey sorucagım kuzenım ve arkadaslarım ps4 almamı soyluyor zaten aynı oyunlar pc dede var pc den oyna ps ozel oyunlarını oynayın dıyıyorlar bıraz aklımı karıstırdılar

Son düzenleme:
Evet öylede olabilir ancak Xbox PC gibi kullanılabiliyor ya ondan dolayı öyle düşündüm satmayı düşündüm mouse ve klavye bağlanıyor bir de Google var.

Hocam size bir şey soracağım kuzenım ve arkadaslarım PS4 almamı soyluyor zaten aynı oyunlar PC dede var PC'den oyna PS ozel oyunlarını oynayın dıyıyorlar bıraz aklımı karıstırdılar.

Bakın PS4 Xbox One denginde ve Xbox Game Pass sayesinde oyunları ücretsiz oynayabiliyorsunuz bence Xbox'tan yana durun. Birisi 2020 yılında çıktı birisi 2013 yılında.

hocam size birsey sorucagım kuzenım ve arkadaslarım ps4 almamı soyluyor zaten aynı oyunlar pc dede var pc den oyna ps ozel oyunlarını oynayın dıyıyorlar bıraz aklımı karıstırdılar
Aynı oyunları PC'de oynayamazsın çünkü PC'n o oyunların tamamını oynatacak güçte değil. Elindeki PC ile A Plague Tale:Requiem oynayamazsın mesela. Eğer PC'n iyi olsaydı da PS özel oyunlarının çoğu PC'de var, kalanları da geliyor zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı