Xbox Series S vs PS4 Pro

Mr.Whıte1

Centipat
Daha fazla  
Ben bu iki konsol arasında kaldım. Arkadaşlar.
Simdi PS4'ün özel oyunları kafami karıştırdı bir de TLOU dublaj olmasi ayri kafami karistirdi Türkçe oyunlari çok daha severim ama PS'nin dezavantajlari ise oyunların pahalılığı eski nesil olması ilerdeki çoğu oynun çıkmaması.
Şimdi Series S'e gelelim Series S ise yeni nesil ve en 4 5 yil daha güncelleme almasi çoğu ileride çıkan oyunlarin ona da çıkmasi ve ben çok büyük Forza hayraniyim ama tabii özel oyunlar varken Forza biraz fıs kalıyor sizce hangisi hocam bu arada PS'nin özel oyunlarını hiç oynamadim Xbox'da ayni sekilde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Simdi PS4'ün özel oyunları kafami karıştırdı bir de TLOU dublaj olmasi ayri kafami karistirdi Türkçe oyunlari çok daha severim ama PS'nin dezavantajlari ise oyunların pahalılığı eski nesil olması ilerdeki çoğu oynun çıkmaması.
Şimdi Series S'e gelelim Series S ise yeni nesil ve en 4 5 yil daha güncelleme almasi çoğu ileride çıkan oyunlarin ona da çıkmasi ve ben çok büyük Forza hayraniyim ama tabii özel oyunlar varken Forza biraz fıs kalıyor sizce hangisi hocam bu arada PS'nin özel oyunlarını hiç oynamadim Xbox'da ayni sekilde.

Series daha güncel ve daha güçlü bir konsol ama PS4 Pro da çıkma yılına rağmen aktif oyunlar ve performansı hiç kötü değil.

Series daha güncel ve daha güçlü bir konsol ama PS4 Pro da çıkma yılına rağmen aktif oyunlar ve performansı hiç kötü değil.

PS4 Pro'ya SSD takarsanız alınır.

PS4 Pro'ya SSD takarsanız alınır.

Yok reis onunla ugrasmam zaten takıldıgım yer o degil.

Series S, daha güncel ve daha güçlü.
arkadaşlar sunuda soylim xbox beni baya ugrastırcak cunkü cıift kol olanların hepsi pahalı ve ayrı kol almak zorundayım he bide harddisk 8500 tl oluyor oylede en ucuzundan ps4 pro ise 7000 e temiz bulurum çift kol

PS 4 Pro oyun kataloğu olarak seni daha çok memnun eder.

Series S, daha güncel ve daha güçlü.

Güçlü olabilir ama Xbox o gücü kullandirtcak oyunlar çıkartmıyor anca RDR2 falan oynarken o gücü anlar oda PS 4 Pro ile uçuk fark olmaz sadece SSD olayı iyi.

Sony oyunları daha iyi. Özel oyunlarını oynamadıysan iyi olur ama yeni gelecek olanları oynayamayacaksın. Xbox ise özel oyun hariç her şey var ve güncel cihaz. Bilgisayar ile Xbox arasında oyun erişimi açısından fark yok. Sony de yavaş yavaş PC ye getiriyor yapımları. Pc platformu ikisinin de avantajlarının buluştuğu ortak nokta, Pc ye gelen Sony yapımları + Gamepass. Ek olarak Steam & Epic de var.

Yeni konular

Geri
Yukarı