Xbox Series S-X vs PS5 All Digital

Ballads21

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Almanya'ya vize başvurum kabul edildi bundan dolayı gitmişken boş dönmek istemiyorum. Başlıkta da göründüğü üzere konsol almayı planlıyorum ancak konsol geçmişim yok kendimi bildim bileli PC kullanıcısıyım. Oyunlara çok para vermek istemiyorum ondan dolayı PS5'e bir ön yargım var Xbox Series S'in görüntü kalitesi de pek tatmin etmeyecekmiş gibi duruyor ancak fiyatı çok uygun bu konuda bilgisi olan biri yardım edebilir mi?

Öncelikle merhaba. Almanya'ya vize başvurum kabul edildi bundan dolayı gitmişken boş dönmek istemiyorum. Başlıkta da göründüğü üzere konsol almayı planlıyorum ancak konsol geçmişim yok kendimi bildim bileli PC kullanıcısıyım. Oyunlara çok para vermek istemiyorum ondan dolayı PS5'e bir ön yargım var Xbox Series S'in görüntü kalitesi de pek tatmin etmeyecekmiş gibi duruyor ancak fiyatı çok uygun bu konuda bilgisi olan biri yardım edebilir mi?
Bütçe sorunun yoksa Xbox Series X veya PS5 alın derim. İkisinin de birbirinden iyi özellikleri var. O sizin aradığınız özelliklere göre değişen bir durum. Fakat fazla para vermek istemem derseniz de Xbox Series S öneririm. Şu dönemde alınabilecek en f/p konsol.

bence xbox oyunları daha ucuz

Bütçe sorunun yoksa Xbox Series X veya PS5 alın derim. İkisinin de birbirinden iyi özellikleri var. O sizin aradığınız özelliklere göre değişen bir durum. Fakat fazla para vermek istemem derseniz de Xbox Series S öneririm. Şu dönemde alınabilecek en F/P konsol.

Bütçe kısıtım yok ancak oyun kısmında Xbox'ta sıkıntı yaşayabilir miyim bilmiyorum hangi konsolun aylık üyelik sistemi daha iyi benim kafamı karıştıran kısım aslında orası PS Plus mı Game Pass mi forumda birkaç tane flood okudum ancak çoğu fanboy olduğu için bir fikir sahibi olamadım.

Bence Xbox oyunları daha ucuz.

Ucuz olması çok iyi benim de en büyük sıkıntım o aslında PS5 çok iyi bir konsol deneme şansım oldu ancak konsola 450 euro verip de bir oyuna 70-80 euro vermek istemiyorum.

Bütçe kısıtım yok ancak oyun kısmında Xbox'ta sıkıntı yaşayabilir miyim bilmiyorum hangi konsolun aylık üyelik sistemi daha iyi benim kafamı karıştıran kısım aslında orası PS Plus mı Game Pass mi forumda birkaç tane flood okudum ancak çoğu fanboy olduğu için bir fikir sahibi olamadım.

Ucuz olması çok iyi benim de en büyük sıkıntım o aslında PS5 çok iyi bir konsol deneme şansım oldu ancak konsola 450 euro verip de bir oyuna 70-80 euro vermek istemiyorum.
Hocam 3. Parti oyunların fiyatları hemen hemen bütün oyunlarda aynı olur. Yeni çıkan exc. Oyunlar da aynı fiyatlarda olsalar da Xbox’ta çıkan oyunlar direkt game pass’e geliyor. Fakat ps plus extra/deluxe kütüphanesi game pass’e göre açık ara üstün.

Geri
Yukarı