Çözüldü Xbox Series S'e klavye ve fare takılıyken kulaklık nasıl takılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Türker892

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Benim Xbox Series S'im var ve konsolun arkasında 2 adet USB girişi var, ben oralara klavye mouse bağlıyorum. Fakat kulaklığı nereye takacağımı bilmiyorum.

Xbox gamepadinin altında bir giriş var fakat klavye mouse takınca gamepadi kapamamız gerekiyor bana da kulaklığı takacak bir yer kalmıyor. Kulaklığı nereye takabilirim?

(Not konsolun kendisinde kulaklık girişi yok.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Monitör üzerinde iki jak varsa birisi giriş diğeri ise çıkış. Uygun yere takıp deneyin.
Emin misin? Bir video izlemiştim adam 'Kapalı kalmak zorunda yoksa gamepad'i algılar.' demişti.

Yani mönitörde bir çıkış var takıyorum ama ses gelmiyor.
Cihazda 3 tane USB girişi var. Klavye ve mouse için 2 tane lazım. Sonra kol için de öndeki USB girişini kullanın. Böylece kolun şarjı bitmez. (Dediğiniz sorunu da duymadım ama böyle çözülebilir.) En sonda da Jak girişli kulaklığı kola takın. Ben böyle kullanıyordum. Hem klavye hem kol çalışıyordu.

Çıkış ise normalde gelmesi gerekiyor. Monitör modeli nedir?

AOC 2260WG5.
Cihazda 3 tane USB girişi var. Klavye ve mouse için 2 tane lazım. Sonra kol için de öndeki USB girişini kullanın. Böylece kolun şarjı bitmez. (dediğiniz sorunu da duymadım ama böyle çözülebilir.) En sonda da jak girişli kulaklığı kola takın. Ben böyle kullanıyordum. Hem klavye hem kol çalışıyordu.

Peki Gamepad'i konsola bağlamak için özel bir kablo mu gerekli? Ne ile bağlayacağım?

Monitör üzerinde iki jak varsa birisi giriş diğeri ise çıkış. Uygun yere takıp deneyin.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı