Xbox Series S'i yurt dışından almak

TweedyLexp

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar. Xbox Series S almak istiyorum ama Türkiye'de vergiler yüzünden çok pahalı yurt dışından getirmek istiyorum fakat gümrükte ne yapmam gerektiğini bilmiyorum bilgisi olanlar baştan sona kadar anlatabilirse çok mutlu olurum.

Mesela buradan sipariş verdim gümrükte takılır mı? Bir de kod işine bakarız alınca :D
Onlardan emin değilim hiç yurtdışı alışverişim olmadı. Siz getirtmek diyince bi yakınınız gidip getiricek anladım ben. Çünkü yurtdışından her üründen 1 adet getirebiliyorsunuz kendiniz adına.

Vallahi biz de çıkamadık hiç. Sipariş işlerini araştırıp yapmak daha doğru olur. Gümrüğe falan takılırsanız yazık olur
Konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın, gümrüğe takılınca para geri alınmıyormu?

Merhaba. Xbox Series S almak istiyorum ama Türkiye'de vergiler yüzünden çok pahalı yurt dışından getirmek istiyorum fakat gümrükte ne yapmam gerektiğini bilmiyorum bilgisi olanlar baştan sona kadar anlatabilirse çok mutlu olurum.

Yurt dışından 6-7 bin olması lazım. 3-4 Bin lira kar için değmez. Yurt dışına sırf bunun için gitmiyorsanız tabii ki de. Biz hiç gitmediğimizden o işi düşünmedik :D Gidiyorsanız eğer düzenli oradan alın fakat imkanınız yoksa TR'den alın 3 bin farka değmez.

Geri
Yukarı