Xbox Series S'in RDR2 performansı nasıldır?

Red Dead Redemption serisini çok severim. Fakat bilgisayarım el vermediğinden 2. oyunu en düşük ayarlarda 30-50 FPS civarında oynamakla yetinmiştim sadece. Zamanında Xbox Series S almıştım ve RDR2'yi tekrar almayı düşünüyorum fakat görüntü kalitesi ve oyun performansı nasıldır bilmiyorum. İnternete baktığımda ise genellikle konsolun yeni çıktığı zamanlardan kalma şikayetler var (oyun Xbox One S haliyle çalışıyor gibisinden). Xbox Series S'in RDR2 performansı hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi sosyaller.

Hocam bu cihazlarda ya sabit 30FPS ya da sabit 60 FPS oynarsınız sitesinde yazan rakam en doğrudur.

Hocam sana zahmet olmazsa sitelerinin bir linkini atabilir misin? Veya arama motoruna ne yazmam gerekiyorsa bir yardımcı olursan sevinirim.

Tabii ki video atayım ama 60 FPS oynatır deniyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ustam bende almayı düşünüyorum da memnun musun konsoldan ?
Hocam şunu bil ki konsola hiçbir şekilde diskli oyun alamıyosun. Eğer Gamepasste hoşuna giden oyunlar varsa alıp oynayabilirsin veya Microsoft Store'dan güzel indirimler kovalayabilirsin. Keza Microsoft Playstation store'a nazaran daha fazla indirim yapıyor. Sana tavsiyem alacaksan almadan önce Microsoft Store'da indirimlere bakman ve Gamepass kütüphanesini iyice incelemen. Performans konusunda ise büyük bi sorun yok alıp yüklediğin her oyunu açıp oynatıyor kafan rahat o konuda.

Bir de çözüm olarak işaretler misiniz işinize yararsa achiviment kasıyorum da.
Hocam forumu çok kullanmıyorum nasıl işaretlendiğini söylersen yardımcı olurum. Teşekkürler bu arada.

Hocam şunu bil ki konsola hiçbir şekilde diskli oyun alamıyosun. Eğer Game Pass'te hoşuna giden oyunlar varsa alıp oynayabilirsin veya Microsoft Store'dan güzel indirimler kovalayabilirsin. Keza Microsoft PlayStation Store'a nazaran daha fazla indirim yapıyor. Sana tavsiyem alacaksan almadan önce Microsoft Store'da indirimlere bakman ve Game Pass kütüphanesini iyice incelemen. Performans konusunda ise büyük bir sorun yok alıp yüklediğin her oyunu açıp oynatıyor kafan rahat o konuda.

Hocam forumu çok kullanmıyorum nasıl işaretlendiğini söylersen yardımcı olurum. Teşekkürler bu arada.

Hocam rapor kısmından benim işinize yarayan mesajımı seçip çözümü seçin rapor tuşu mesajımda olacaktı ama tik işareti varsa ona tıklayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı