Vega 8 RDR2 performansı nasıldır?

İşletim sistemi
Windows 8

JemVargasTR

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim laptop;
AMD Ryzen 5 3500U
Vega 8 dahili ekran kartı (2 GB)
16 GB (2x8)RAM
256 GB SSD
Benim sorum laptopum RDR2'yi Low ayarlarda oynatabilir mi? Epic'te indirime girmiş de almayı istiyorum oynatabilirse.

Alttaki abiler oynanabilir diyorlar. YouTube'a "3500U Vega 8 Red Dead Redemption 2" yazıp testlere bakabilirsin, güvenirsen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

• Low 720p 18 fps Vulkan
  • Low 720p 23 fps DX11
  • Medium 720p 20 fps Vulkan
  • Medium 720p 23 fps DX11

Alttaki abiler oynanabilir diyorlar. YouTube'a "3500U Vega 8 Red Dead Redemption 2" yazıp testlere bakabilirsin, güvenirsen.

Hocam çok sağolun bir de 15-30 FPS ortalama gösteriyor oyunun zevki çıkar mı acaba
@ArianaKratochvil @ZCPS21 teşekkürler hocam alıp indireyim oynanmaz halde olursa en kötü iade ederim

Hocam çok sağolun bir de 15-30 FPS ortalama gösteriyor oyunun zevki çıkar mı acaba
@ArianaKratochvil @ZCPS21 teşekkürler hocam alıp indireyim oynanmaz halde olursa en kötü iade ederim
Epic Games'ten indirebilirsiniz.
Memnun kalmazsanız iade edebilirsiniz ancak iade koşullarıni iyi okuyun.

Ben Mesela Intel'in Dual Core işlemcisiyle Call of Duty serisinin çoğunu oynamıştım, MW 3'te falan 720P çözünürlüğünde 30-60 arası FPS veriyordu galiba. Oynanmasına oynanıyor ancak kaymak gibi akmıyordu sonuçta.
İşlemci Pentium Dual Core CPU @6500 olmalı.

Ben olsam zorlamam o bilgisayarı, tercih senin.
Zorlarsa bırakırım ztn hocam oyun için Uygun değil haklısın
Epic Games'ten indirebilirsiniz.
Memnun kalmazsanız iade edebilirsiniz ancak iade koşullarıni iyi okuyun.

Ben Mesela Intel'in Dual Core işlemcisiyle Call of Duty serisinin çoğunu oynamıştım, MW 3'te falan 720P çözünürlüğünde 30-60 arası FPS veriyordu galiba. Oynanmasına oynanıyor ancak kaymak gibi akmıyordu sonuçta.
İşlemci Pentium Dual Core CPU @6500 olmalı.

Tmdie hocam eyvallah

Geri
Yukarı