Xbox series Wireless 9.nesil gamepad Type-C alınmalı mı?

431168

Hectopat
Makaleler
4
Bu sabah Amazon üzerinden Xbox series gamepad satın aldım ancak sonradan fark ettim beklemeye değmeyecek fark var. Ayrıca Type-C kablolu paketi olarak ifade ediliyor. Sipariş kargoya verilmedi iptal edebilirim.

Xbox Series Wireless 9.Nesil Siyah GamePad | ITOPYA

Hangi ürünü almak mantıklı? Type-C kafamı karıştırdı, detaylı bilgi edinemedim. Gamepad içerisinde şarj edilebilir piller ile kablolu kullanmaya devam ediliyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
İtopya mağazasından alacağım üründe Type-C kablosu çıkıyor mu peki? Bazı paketlerde olmuyor şeklinde yazılmış. Detaylarda USB şarj edilebilir yazıyor ancak içeriğini çözemedim. Öyle ise iptal edip İtopya'dan almak mantıklı. Arada 200 lira fark var.

İtopya mağazasından alacağım üründe Type-C kablosu çıkıyor mu peki? Bazı paketlerde olmuyor şeklinde yazılmış. Detaylarda USB şarj edilebilir yazıyor ancak içeriğini çözemedim. Öyle ise iptal edip İtopya'dan almak mantıklı. Arada 200 lira fark var.
Dostum tekrar aynı şeyi söylüyorum. İkiside aynı ürün evet type-c ile şarj edilebiliyor ama xbox ürünü olan bataryadan alıp pil yerine takman gerekiyor. Onunda fiyatı 500 600 tl bandında.

@Oğuzhan Yılmazz İlgin için teşekkür ederim, ben aynı şeyi sormuyorum. Amazon paketinde ayrıca bir Type-C var sanırım. Xbox için o kablo varsa orjinal olsun derdindeyim. Bahsettiğin pili gördüm o konuda hemfikiriz. Birkaç video izledim kablo göremedim, sanırım çıkmıyor. Öğrenmek istediğim buydu teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• xbox.jpg
    xbox.jpg
    47,4 KB · Görüntüleme: 8
@Oğuzhan Yılmazz İlgin için teşekkür ederim, ben aynı şeyi sormuyorum. Amazon paketinde ayrıca bir Type-C var sanırım. Xbox için o kablo varsa orjinal olsun derdindeyim. Bahsettiğin pili gördüm o konuda hemfikiriz. Birkaç video izledim kablo göremedim, sanırım çıkmıyor. Öğrenmek istediğim buydu teşekkür ederim.
Kutu içeriğinde kablo yok o yanında hediye olarak verilmiş olabilir. Orjinal kablosu değildir.

Yeni konular

Geri
Yukarı