Xbox Series X alınır mı?

Gürcistan'dan alma durumu var 18 bine geliyor TR de 21 var oradan almak mantıklı olur mu acaba? Bir tane alırsak vergi iadeside oluyor. Yoksa TR almak daha mı doğru olur? Daha önce hiç almadım bilgisi olan varsa belirtirse sevinirim süreç için.
Şuan Xbox almak mantıksız yerinizde olsam PS5 alırdım. Xbox özel oyunları Playstation’a geliyor. Game Pass gibi bir sistem Playstation’da da var. Playstation’ın özel oyunları daha kaliteli. PS5’in gamepad’i daha iyi. Xbox almak için sebep yok.

Şuan Xbox almak mantıksız yerinizde olsam PS5 alırdım. Xbox özel oyunları Playstation’a geliyor. Game Pass gibi bir sistem Playstation’da da var. Playstation’ın özel oyunları daha kaliteli. PS5’in gamepad’i daha iyi. Xbox almak için sebep yok.
Şu yorumun alnı olsa da öpseydim. Zaten Phil Spencer "Xbox markasının oyunlarını daha fazla platforma getirmesi büyümeye giden bir yoldur" diye açıklama yaptı yani 4 oyun ile sınırlı kalmayacak diğer oyunlar da gelecek. Şuan bu durumda konu sahibine Series X al diyen konsolun durumundan bir haber kişiler var. Birde söylemediğiniz optimizasyon durumu var geliştiriciler oyunları PS'ye göre optimize ediyor artık onlar da Xbox'ın durumunun farkında PS'de oyunlar çok daha iyi çalışıyor.

Xbox tarafında sadece Series S'in alınabilir olduğunu düşünüyorum. Çünkü onun dengi bir konsol yok. Ama Series X alınmaz. PS5 varken.

Şu yorumun alnı olsa da öpseydim. Zaten phil spencer "Xbox markasının oyunlarını daha fazla platforma getirmesi büyümeye giden bir yoldur" diye açıklama yaptı yani 4 oyun ile sınırlı kalmayacak diğer oyunlar da gelecek. Şu an bu durumda konu sahibine Series X al diyen konsolun durumundan bir haber kişiler var. Bir de söylemediğiniz optimizasyon durumu var geliştiriciler oyunları PS'ye göre optimize ediyor artık onlar da Xbox'ın durumunun farkında PS'de oyunlar çok daha iyi çalışıyor.

Alırsam PS 5 alacağım. Oyun fiyatları çok pahalı doğrusu daha önce hiç konsolum olmadığından almak deneyimlemek istiyorum sıfır alacağım. Monitörde alacağım 2K çıksamı onu düşünüyorum 1080 yeterli olur mu acaba? Yazın PC tolarım RTX 4070'li. Şu an PS ayırıcağım bütçe 27 bin. PC içinde yazın çok bir değişim olmaz ise 35 bin ayırmak.

Alırsam PS 5 alacağım. Oyun fiyatları çok pahalı doğrusu daha önce hiç konsolum olmadığından almak deneyimlemek istiyorum sıfır alacağım. Monitörde alacağım 2K çıksamı onu düşünüyorum 1080 yeterli olur mu acaba? Yazın PC tolarım RTX 4070'li. Şu an PS ayırıcağım bütçe 27 bin. PC içinde yazın çok bir değişim olmaz ise 35 bin ayırmak.
PS5 zaten işinizi görür bence neden 4070 sistem istiyorsunuz? Oyun fiyatları Xbox'ta da aynı fiyattan çıkıyor PS'de 2000 liradan çıkıp Xbox'ta 100 liradan çıkan oyun yok maalesef bütün platformlarda standart ücret. Bence 2K monitör alın yeterli olur zaten PS5 performans modunda 2K oynatıyor.

Xbox tarafında sadece Series S'in alınabilir olduğunu düşünüyorum. Çünkü onun dengi bir konsol yok. Ama Series X alınmaz. PS5 varken.
Evet, Series S'in alınabilir olduğunu ben de çoğu zaman söylüyorum onun fiyat bandında eskimiş One X ve PS4 Pro var. Bütçesi düşük olan Series S alabilir fakat bütçesi Series X'e yeten biri düşünmeden PS5 almalı.

PS5 zaten işinizi görür bence neden 4070 sistem istiyorsunuz? Oyun fiyatları Xbox'ta da aynı fiyattan çıkıyor PS'de 2000 liradan çıkıp Xbox'ta 100 liradan çıkan oyun yok maalesef bütün platformlarda standart ücret. Bence 2K monitör alın yeterli olur zaten PS5 performans modunda 2K oynatıyor.

PC tarafında Steam ve Epic kütüpahnem var. Doğrusu Steam de Uncharted The Last of Us God of War Spider-Man hogwars callisto Alan Wake 2 Star Wars Jedi bunları da değerlendirmek istiyorum diğer küçük oyunlarımda var.

Yeni konular

Geri
Yukarı