Xbox Series X donuyor

FalconPaw

Kilopat
Makaleler
8
Xbox Series X kullanıyorum. Dishonored 2 oynarken birdenbire donuyor “rrrrrrrrr” sesi çıkarıp oyundan atıyor. Bu ne arkadaş ya? Ne yapacağım ben bunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de en son updateden sonra Forza'yı oynayamadım. Bi ara hesabımdaki Game Pass Ultimate'yi görmedi oyunlara giremedim. Başka oyunlarda dene olmuyorsa oyundan dolayıdır.
Diğerlerinde olmuyor. Yine de yazılımı silip tekrardan yükleyeceğim. Oyunun sorunları var sanırım. Xbox one, series x, ps4 crash videoları var.

Diğerlerinde olmuyor. Yine de yazılımı silip tekrardan yükleyeceğim. Oyunun sorunları var sanırım. Xbox one, series x, ps4 crash videoları var.
Bu kadar hayıflanmana gerek yok. Zaten yeni aldın garantisinin bitmesine çok var. Şimdi göndersen ne olacak? Oyundan kaynaklandığı için sorun bulamayacaklar geri gönderecekler olan vaktine olacak.

Bende de Forza hala donuyor. Dün açılmıyordu bile. Ama denedim oyundan kaynaklı yani umursamıyorum. A Plague Tale oynadım Ori oynadım hiçbir sorun olmadı. Dishonered'i ben de yükledim ama arkadaşım kolla zor oynarsın dedi sildim. Yakuza oynayacağım büyük ihtimalle ya da Desperados 3.

Bu kadar hayıflanmana gerek yok. Zaten yeni aldın garantisinin bitmesine çok var. Şimdi göndersen ne olacak? Oyundan kaynaklandığı için sorun bulamayacaklar geri gönderecekler olan vaktine olacak.

Bende de Forza hala donuyor. Dün açılmıyordu bile. Ama denedim oyundan kaynaklı yani umursamıyorum. A Plague Tale oynadım Ori oynadım hiçbir sorun olmadı. Dishonered'i ben de yükledim ama arkadaşım kolla zor oynarsın dedi sildim. Yakuza oynayacağım büyük ihtimalle ya da Desperados 3.
Brawlhalla çok iyi oyundur. İndirirsen oynayabiliriz.

Benimde series S fifada save alırken uzun sürüyor anlamadım. Cihazın sesi böyle normalmi X alacağım yoksa
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı