Xbox Series X her oyunu kasmadan oynatır mı?

GTA V Cyberpunk 2077 gibi oyunları Ultra ayarlarda FPS sorunu yaşatır mı?
GTA V'yi 360 bile oynatıyor, Series X de açar.
Merak ettiğiniz diğer oyunların testlerine YouTube üzerinden bakabilirsiniz.
1687699332513.png

Merhaba, Xbox Series X'de FPS sorunu var. Ben bu konsolu alsam her oyunu kasmadan oynatır mı bu konuda kararsız kaldım.
Konsolda kasma olur mu sorusunu sormanız saçma hocam. Konsola çıkan her oyun o konsola özel optimize edilirerek çıkar. Eğer cihaz sıfırsa yani içindeki macun ve fan temizliği yapılmışsa hiç bir oyun kasmaz takılmaz. Eğer kasma takılma varsa o konsolun değil oyunun sorunudur.

Oyunları ucuz ama oyunların kaliteside önemli.
PS5 grafikleri veriyor Xbox Series X. Çok saçma düşünme mantığınız var.

Konsolda kasma olur mu sorusunu sormanız saçma hocam. Konsola çıkan her oyun o konsola özel optimize edilirerek çıkar. Eğer cihaz sıfırsa yani içindeki macun ve fan temizliği yapılmışsa hiçbir oyun kasmaz takılmaz. Eğer kasma takılma varsa o konsolun değil oyunun sorunudur.

PS5 grafikleri veriyor Xbox Series X. Çok saçma düşünme mantığınız var.

Xbox oyunlarındaki değerlendirmelere bakınca düşük yıldız veriyorlar.

Bir oyun, oyun konsoluna çıktıysa o oyun rahatlıkla oynanır. Eğer oynanmayacak gibiyse zaten Store'lardan kaldırılır ve düzelene kadar satışa sunulmaz. PC'deki gibi değil mevzu.

Değerlendirmeler neden kötü onu anlayamadım.
Bunu neye dayanarak söylüyorsunuz? Hiç konsol kullanmadınız sanırım. Oyun GTA V diyelim fiyatı ne olursa olsun eğer sıfırsa xbox series x'te sorunsuz çalışacaktır.

Bunu neye dayanarak söylüyorsunuz? Hiç konsol kullanmadınız sanırım. Oyun GTA V diyelim fiyatı ne olursa olsun eğer sıfırsa Xbox Series X'te sorunsuz çalışacaktır.

Cihaza diyecek bir şeyim yok kaliteli bir konsol oyunların optimizasyonu önemli en çok da.

Her oyunu 60 FPS de oynatır mı?

Son düzenleme:
Cihaza diyecek bir şeyim yok kaliteli bir konsol oyunların optimizasyonu önemli en çok da.
Tabii konsolu özellikleri için almıyoruz isterse içinde 5090 olsun oyun açamadıktan sonra bir önemi yok. Yeni nesil veya eski nesil hiç bir konsolda optimizasyon düşünmemelisin. Yeni oyun çıkar optimizasyonu nasıldır dersin ama aynısını direkt konsol üzerinden tüm oyunlara demek mantıksız.

Geri
Yukarı