Xbox Series X için 4K monitör vs G29

Monitörden memnun musunuz? Renk konusunda sıkıntıları var mı? Zamanında 2500 lirayken almayı düşünmüştüm ama renkleri kötü dediler diye almaktan vazgeçmiştim :(

Benim için renklerin pek bir önemi yok ama monitörden çok memnunum.

Şu an o fiyatlara Monster Aryond var arkasında RGB var ve Curved ekran.

Bendeki monitörde ghosting testinde ghosting çıkıyor ama bunu oyunlarda vs yansıtmıyor, aralıksız iftara kadar oyun oynadığımda ekranda herhangi bir iz, ölü pixel yoktu.

Renk testi aldığımda yapmıştım güzel renkleri var ama ben gece modunu %70 ayarlarda kullanan adamım, en son sorulacak kişiyim sanırım.

Ekran gözü yormuyor, modları var;
•Gamer 1 modda oyunlar karanlık daha gerçekçi duruyor.
•Read mode var ekran kağıt gibi çok az göz yoruyor.
•Fps mode var, ekran aydınlık her şeyi seçebiliyorsunuz.

Çoğu şeyi otomatik yapması beni tavladı, ben hem TV hem monitör olarak kullanıyorum.
Kumandadan uydu alıcısını açtığımda ekran otomatik HDMI moduma geçiyor, bilgisayarı açtığımda Display Port moduna geçiyor. (televizyonlarda input tuşuna basıp av moddan HDMI moda almak vs uğraştırıyordu)

Oynamak istediğiniz oyunlara bağlı. Forza falan oynayacaksanız işinizi görür bence. Forza'yı 4K 60FPS oynayabiliyorsunuz.

Babamla maç yapmak istiyorum fakat babam klavyeyle oynayabiliyor. Ya babama kolla oynayabilmeyi öğretcem fakat gamepad eski ya da aparat almam gerekiyor hangisini yapayım sence ucuz gamepadın Xbox desteği var mı?

Babamla maç yapmak istiyorum fakat babam klavyeyle oynayabiliyor. Ya babama kolla oynayabilmeyi öğretcem fakat gamepad eski ya da aparat almam gerekiyor hangisini yapayım sence ucuz gamepadın Xbox desteği var mı?
Gamepadinizin bluetooth desteği varsa imzamda yer alan yöntemle bağlayabilirsiniz. Fakat kabloluysa, Microsoft lisansı olmayan kolları bağlayamazsınız.

Geri
Yukarı