Xbox Series X için monitör önerisi

Recuzted

Femtopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selam, 2K 144 monitör kullanacağım FPS oyunlarını da oynuyorum çünkü. Bütçem 20kya kadar biraz aşabilir tabii.
Şu modeli buldum bunun dışında önerebileceğiniz model olursa çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

Hocam herhalde espri olsun diye bu linki paylaşmak için açtın bu konuyu 6 bin TL'lik monitör o fiyatı yanlış girmişler. Asus TUF Gaming VG27AQ3A 27

Hocam herhalde espri olsun diye bu linki paylaşmak için açtın bu konuyu 6 bin TL'lik monitör o fiyatı yanlış girmişler. Asus TUF Gaming VG27AQ3A 27
işte tam bu yüzden açtım konuyu, 6klık monitöre 20k bayılacaktım....

32 inç öneriniz var mı?

İşte tam bu yüzden açtım konuyu, 6klık monitöre 20k bayılacaktım...

32 inç öneriniz var mı?

https://www.amazon.com.tr/ASUS-VG32VQR-Kavisli-Monitör-FreeSync/dp/B093QD6M63/ref=sr_1_5?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&crid=22NL3TN99C9QW&keywords=asus%2Btuf%2Bgaming%2Bmonitör%2B32&qid=1700639961&s=computers&sprefix=asus%2Btuf%2Bgaming%2Bmonitör%2B32%2Ccomputers%2C140&sr=1-5&th=1

Son düzenleme:
İşte tam bu yüzden açtım konuyu, 6klık monitöre 20k bayılacaktım...

32 inç öneriniz var mı?

https://www.amazon.com.tr/ASUS-VG32VQR-Kavisli-Monitör-FreeSync/dp/B093QD6M63/ref=sr_1_5?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&crid=22NL3TN99C9QW&keywords=asus%2Btuf%2Bgaming%2Bmonitör%2B32&qid=1700639961&s=computers&sprefix=asus%2Btuf%2Bgaming%2Bmonitör%2B32%2Ccomputers%2C140&sr=1-5&th=1

Rekabetçi oyunlarda oynuycağın için IPS panel alman her türlü daha doğru attığını alma.

Bu benim kullandığım monitör güzeldir.
IPS panele sahip konsollarda mesela PS5 de de kullanıyorum 2K olmasına rağmen panelin konsol için 4K desteklemekte.
Fırsat: LG UltraGear 32GP750-B 32 inç QHD (2560 X 1440) IPS oyun monitörü, 1ms (GtG) ve 165Hz yenileme hızı, AMD FreeSync Premium ile uyumlu NVIDIA G-Sync, ayarlanabilir Eğim/Yükseklik/Eksen -siyah https://amzn.eu/d/6E7hQuA

Ama bu fiyat bandına çıkacaksan bu alttakini almanı öneririm.

Ama rekabetçi oyun ve 2K için en güzel monitör boyutu 27 inçtir.
Single oyunlara yönelceksen arkana yaslanıp o zaman 32 tercih et.

Rekabetçi oyunlarda oynuycağın için IPS panel alman her türlü daha doğru attığını alma.

Bu benim kullandığım monitör güzeldir.
IPS panele sahip konsollarda mesela PS5 de de kullanıyorum 2K olmasına rağmen panelin konsol için 4K desteklemekte.
Fırsat: LG UltraGear 32GP750-B 32 inç QHD (2560 X 1440) IPS oyun monitörü, 1ms (GtG) ve 165Hz yenileme hızı, AMD FreeSync Premium ile uyumlu NVIDIA G-Sync, ayarlanabilir Eğim/Yükseklik/Eksen -siyah Amazon.com.tr

Ama bu fiyat bandına çıkacaksan bu alttakini almanı öneririm.

Ama rekabetçi oyun ve 2K için en güzel monitör boyutu 27 inçtir.
Single oyunlara yönelceksen arkana yaslanıp o zaman 32 tercih et.
Lg kullanan arkadaşım önermişti onu alacaktım, siz delli önerdiniz, dell önermenizdeki ana etken nedir

LG kullanan arkadaşım önermişti onu alacaktım, siz Dell'i önerdiniz, Dell önermenizdeki ana etken nedir?

Hem burada en çok önerilen modellerden biri hem de Fast IPS olması rekabetci oyunlar için daha hızlı tepki sürelerine sahipmiş.
Yoksa kendi kullandığım LG de olur oda onnumara ben renklere önem veririm hatta patlatirim renkleri istediğim renkleri yakalayabildiğim için bu modeli tercih etmiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı