Xbox Series X için monitör önerisi

@Berkay Kiraz hocamin onderdikleri gayet guzel. Butceniz yeterliyse 27G2SPU/BK oneririm.

Bana sallayıp ardından 5 MS 75HZ monitör tavsiye etmen gülünç :)
Sen gidiyorsun VA panel, renkleri camur gibi, ghostingi bol, gercekte en az 15 ms panelli sacma sapan bir monitor oneriyorsun sonra T450'yi gomuyorsun ha? Asil gulunc olan sensin. Sen o TUF'in gercekte 1 ms oldugunu mu saniyorsun?

Hocam yani Xbox Series S almıyoruz ki 2K alma seçeneği de var 144 Hz, 2K ve dahili hoparlörü olan bir monitör yakışır Xbox Series X'e bence. Bu kriterlerde birşeyler öneremez misiniz?

Hocam 144 de olabilir. Yani tabii her oyunu 2k da 120 fps oynamayacağım da.
O zaman attığım LG'yi alabilirsin. Görüntü kalitesi olarak da çok güzeldir. Sana neden ilk atılan Asus'u almaman gerektiğini açıklayacağım.

IPS monitörlerin renk çözünürlükleri, VA panel monitörlere göre kat kat daha iyidir. Ve VA panel monitörler çok hantal olduğu için black-smearing (ghosting) sebep oluyor. Burada onu anlatmaya uğraşıyorum. Düşük bütçede VA panel alınmaz. IPS panel hem görüntü olarak hem hız olarak VA'yı tokatlar.

Hocam yani Xbox Series S almıyoruz ki 2K alma seçeneği de var 144 Hz, 2K ve dahili hoparlörü olan bir monitör yakışır Xbox Series X'e bence. Bu kriterlerde birşeyler öneremez misiniz?
Maalesef en az 8 bin TL bütçe gerektiriyor 2K 144Hz monitörler.

Hocam bende biliyorum güzel olduğunu da dahili hoparlör olup bu fiyat bandında uygun birşeyler yok mu?
Buna bakın o zaman. Hoparlör de mevcut.

Geri
Yukarı