Xbox Series X vs 2070S Sistem

Bekleyecek bir vakit yok açıkçası. Doların yarın 10 TL olmayacağı ne malum? Çabuk ve düzgün karar verip almanız gerek, yoksa 8300 TL'ye alacağınız alet 10000 TL olur.

İyi bir televizyonun varsa kesinlikle Xbox yoksa PC al hangisini alırsan al pişman olmazsın bence , her geçen gün fiyatları artacak nasıl olsa ikisi de iyi yatırım olur.
Alırsam bir süre 1080P monitörle beraber kullanacağım. Sonrasında 4K TV/monitör alabilirim.
Bekleyecek bir vakit yok açıkçası. Doların yarın 10 TL olmayacağı ne malum? Çabuk ve düzgün karar verip almanız gerek, yoksa 8300 TL'ye alacağınız alet 10000 TL olur.
İlk açtığım konuda İnce Hesap Gaming Gece’lerini takip etmem konusunda birkaç öneri yapılmıştı. Bu Cuma bir göz gezdireceğim. 4500-5000 Civarında 2070S bulursam PC, bulamazsam Xbox alacağım. Dediğiniz gibi dolar yerinde durmuyor.

Bu arada vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim.

Neden hocam PC'de klavye-mouse ikilisine alışamadın mı?
Alışmaktan ziyade PS tarafında kütüphanem bayağı kalabalık ve RDR2 GTA5 gibi oyunlar ileriye dönük PS5 destekleyecek. Ayriyeten ben tabiri caizse tam bir FIFA manyağıyım ve PC'de oynamak pek hoşuma gitmedi. Bunun haricinde oyunlar bana ekstra masraf olacak ve de CS dışında pek oyun oynadığımı söyleyemem. Bir tek CS için de bu maaliyette bir makineyi elde tutmak pek içimden gelmiyor. Satmanın bana cazip gelmesi de 1 1.5 ay önce kurdum sistemi ve şuan satıyor olsam aldığım fiyata belki de daha üstüne satabilirim.

Alışmaktan ziyade PS tarafında kütüphanem bayağı kalabalık ve RDR2 GTA 5 gibi oyunlar ileriye dönük PS5 destekleyecek. Ayriyeten ben tabiri caizse tam bir FIFA manyağıyım ve PC'de oynamak pek hoşuma gitmedi. Bunun haricinde oyunlar bana ekstra masraf olacak ve de CS dışında pek oyun oynadığımı söyleyemem. Bir tek CS için de bu maaliyette bir makineyi elde tutmak pek içimden gelmiyor. Satmanın bana cazip gelmesi de 1 1.5 ay önce kurdum sistemi ve şu an satıyor olsam aldığım fiyata belki de daha üstüne satabilirim?

Anladım, bende sistem toplamayı düşünüyorum. Kararsızım ama bu konuda. Çünkü ben de yıllardan beri konsolda oyun oynuyorum. Beni idare eden bir laptop kullanıyorum. En çok da mouse ve klavye iklisine alışamamaktan çekiniyorum. Gerçi alışmaya alışırız ama konsol kadar zevk vermeyecek gibi.
Ama bir yandan da PC'de oyun deneyimini merak ediyorum.

Anladım, bende sistem toplamayı düşünüyorum. Kararsızım ama bu konuda. Çünkü ben de yıllardan beri konsolda oyun oynuyorum. Beni idare eden bir laptop kullanıyorum. En çok da mouse ve klavye iklisine alışamamaktan çekiniyorum. Gerçi alışmaya alışırız ama konsol kadar zevk vermeyecek gibi.
Ama bir yandan da PC'de oyun deneyimini merak ediyorum.
Alışmakta sorun yok fakat PS rahatlığını arıyorum açıkçası. Uzanıp yayılmak vs. :)

Alışmakta sorun yok fakat PS rahatlığını arıyorum açıkçası. Uzanıp yayılmak vs. :)
Uzanarak oynama derdi bende yok gerçi, ben monitör ile kullanıyordum PS'yi. Ama dediğin gibi FIFA gibi bir oyun GamePad olmadan nasıl oynanır ki.
Evet PC'ye GamePad bağlanıyor ama yinede konsol gibi optimize olmuyor. Bir de arkadaş ortamı var tabii. 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı