Xbox series X vs PC

Bevkay

Hectopat
Yer
Mozambik
Daha fazla  
PC'yi kaba taslak yazayım, RX 5700 R5 3500X. Sizce hangisini almalıyım ve Xbox series X'e klavye bağlanır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kontrolcü aslında klavye ve fareden daha iyi oyun deneyimi ve denetimi sunuyor. Dualshock için aynısını söyleyemem.
Karpal bilek sendromu etc. riski de yok.
Ben olsam en yüksek model konsolu değil, o neslin en ucuz konsol modelini alırdım. Bilgisayar işleri için de Hackintosh.

Xbox exculusive tam olmadığı için PC daha mantıklı.

Klavye mouse desteği olursa yine Call Of Duty gibi oyunlar için olur sadece diye düşünüyorum.

Birde alınmışken Ryzen 3600 ve RX 5700XT alınabilir.
Onu şu anki dolar kuruna göre yazdım düşerse o sistem var tabi aklımda.

4K 60FPS'yi 2080 ti ancak verebiliyor. XSX 500-600 Dolardan çıkacağı için çok daha az para vererek güçlü bir oyun makinesi almış olacaksınız. Bence XSX'i bekleyin.

4K 60FPS'yi 2080 Ti ancak verebiliyor. XSX 500-600 dolardan çıkacağı için çok daha az para vererek güçlü bir oyun makinesi almış olacaksınız. Bence Xsx'i bekleyin.

Evet aslında mantıklı ama benim aklıma PS5'de takıldı sizce hangisi daha güçlü olur hangisini tercih etmeliyim çıkınca.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı