Xbox Series X vs PlayStation 5

Hocam Series X alıp neden PS Plus alıyorsunuz?

Çok övülen sözde konsol alma sebebi olan PS oyunlarını oynayıp neymiş bunların sırrı görmek için. Yukarıda yazdığım gibi PS Plus Avrupa ortalama aylık 300-350 ₺ arası. Bulut oyun desteği sunuyor telefondan, televizyondan bilgisayardan tarayıcıdan bir şekilde oynar bitiririm.

Çok övülen sözde konsol alma sebebi olan PS oyunlarını oynayıp neymiş bunların sırrı görmek için. Yukarıda yazdığım gibi PS Plus Avrupa ortalama aylık 300-350 ₺ arası. Bulut oyun desteği sunuyor telefondan, televizyondan bilgisayardan tarayıcıdan bir şekilde oynar bitiririm.

Tüplü televizyon dahil mi?

Bilgisayar olduğu sürece PlayStation özel oyunları dışında PlayStation'ın da bir anlamı kalmıyor ki. Kimse yazmamış fakat 1080P/2K monitöre sahip iseniz yarı fiyatına Xbox Series S'te satın alabilirsiniz.

Series S çok güzel bir konsol ama PS5 ile aynı ücret verirsen, karşılık olarak alacağın konsol Series X oluyor.

İstediğin kadar diss atın 2flops farkı çok gören zavallı fanatiklersiniz.

Ben hiçbir zaman Xbox Series X'in 4K'da açtığı oyunu PS5 720P'de açar demedim büyük bir fark yok. Hatta bazı oyunlar PS5'te Xbox Series X'ten daha iyi gözükür çünkü konsollarda saf güç değil optimizasyon önemlidir.

PS de de PS Plus var.

Yeni oyunlar ilk günden gelmiyor. Benim için çok önemli bir durum değil ancak bunu önemseyen birçok oyuncu var.

2 tflops fark yüzünden Xbox çok güçlü demek nedir ya.

Bu forumdaki Xbox'ı seven çoğu kişi Xbox çok daha güçlüdür dememiştir.

Ben niye işkence çekmiyorum peki?

Siz çekmiyorsanız size iyi oyunlar.

Game Pass kütüphanesinde adamakıllı 10 15 tane oyun falan var anca.

Game Pass kütüphanesinde sandığınızdan daha fazla iyi oyun var.

Tüplü televizyon dahil mi?

Tüplü televizyon ne alaka?

Konu sahibi konuyu açarak kaçmış. PlayStation satın aldığı için PlayStation diyen ve sayfalarca insanlara ''fanboy'' yazan kişi yüzünden konu uzadıkça uzamış. Güçlü bir bilgisayar sahibi iseniz 15.000 TL'ye ikisini de satın almayın.

Geri
Yukarı