Xbox Series X vs. RX 5600 XT sistem

• Konuyu başlatan Bragne
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 904
İkisi arasından XSX derim. Şahsen PC ile oyun oynarken zevk almıyorum. O yüzden PS5 almaya karar verdim. 400-500 TL'lik oyunlar 130-200 TL civarına kadar düşebiliyor. PS+ alınca hem indirimlerden faydalanıyorsunuz hem de her ay 2 oyun veriyor. Diskli sürüm alınırsa takas ve kutulu oyun alım satımı da yapılabilir. Şahsen GamePass'teki oyunlar ilgimi çekmiyor. Xbox'un zaten özel oyunu da olmayacak. Bir de GamePass kütüphanesindeki oyunlar harici yine oyunlara para vereceksiniz. Ben böyle düşünerek PS5 almanın daha doğru bir karar olacağını düşünüyorum. Eğer GamePass kütüphanesi size yetecekse ülke şartlarında bulunmaz bir nimet. XSX zaten RX 5600 XT'li bir sistemden çok daha güçlü. Bir de konsolda yok şu an oyun kasıyor, yok şu parça fazla ısınıyor, gibi dertler de yok. 7-8 sene tüm oyunları oynatabilecek optimize bir cihaz.

@WaIter White hocam bu gün Vatan da stok bitti siz alabildiniz mi?
Bence exclusive için PS5.
Rekabetçi için PC.
Ucuza fazla oyun olan ve hikaye önemsiz olan oyunlar için XSX.
Henüz diskli veya disksiz alma konusunda kafam karışık olduğu için biraz daha bekleyeceğim. Hazır @Ellie Williams hocamı görmüşken sorayım. Sizce diskli mi almalıyım yoksa disksiz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı