Xbox Series X'e klavye takıp Warzone oynamak

Alcatraz58

Femtopat
Daha fazla  
-Xbox Series X'e klavye takıp Warzone oynanıldığında PC serverine mi bağlanırız?

(Moderatörü yormamak için 1 konuda 2 soru soruyorum)

-144Hz monitörde Xbox SX için 120Hz oynanır mı? 144Hz 120Hz'ye çekilir mi?

Klavye bağladığınızda hala konsol serverlarında olursunuz diye biliyorum. Hatta bu yüzden bu hileye girer. Çünkü karşınızdakiler konsol ile oynarken, siz klavye ile daha iyi aim'e sahip olursunuz.

-Xbox Series X'e klavye takıp Warzone oynanıldığında PC serverine mi bağlanırız?

Bence bağlanmazsınız.
Evet çekilir. Xbox ayarlarından 120hz'i seçmeniz gerekiyor.
Klavye bağladığınızda hala konsol serverlarında olursunuz diye biliyorum. Hatta bu yüzden bu hileye girer. Çünkü karşınızdakiler konsol ile oynarken, siz klavye ile daha iyi aim'e sahip olursunuz.
Bu bir hile değil. Sonuçta destek sunuluyor. Herkes yapabilir.

165Hz monitörle Series S cihazımda Warzone oynuyorum klavye mouse takılı bir şekilde ayarladan 120 Hertz'i seçerseniz aktif oluyor

Eğer monitörünüzün HDMI portu 2.0 ve üzeri ise 120Hz de çalıştırır. HDMI 2.0 altıysa 60Hz oynarsınız bilginiz olsun.

Xbox serverine falan bağlanmıyorsunuz, yanlış bilgilendirme yapmayın.
Xbox serverine bağlanırsınız. Evet 120FPS destekli oyunları oynayabilirsiniz.
Bence bağlanmazsınız.
Evet çekilir. Xbox ayarlarından 120hz'i seçmeniz gerekiyor.

Bu bir hile değil. Sonuçta destek sunuluyor. Herkes yapabilir.
Warzone'a giriş yaptığın anda Cross-Play özelliğini kabul ediyor ve diğer bütün oyuncularla aynı servera düşüyorsun. İster klavye mouse bağla ister bağlama.

Xbox serverine falan bağlanmıyorsunuz, yanlış bilgilendirme yapmayın.

Warzone'a giriş yaptığın anda Cross-Play özelliğini kabul ediyor ve diğer bütün oyuncularla aynı servera düşüyorsun. İster klavye mouse bağla ister bağlama.
Tamam işte ben yanlış bir şey dememişim. Arkadaş sormuş "PC server'ına mı bağlanırız diye. Bende bence bağlanmazsın demişim. Xbox server'ı ile ilgili bir şey demedim.

Geri
Yukarı