Xbox ucuz gamepad önerisi

memorishy

Hectopat
Makaleler
19
Yer
Giuseppe Meazza
Para düşkünü denilen Sony bile Rampage, Snopy, Polygold gibi markalara lisans verdi ve bu markalar DualShock 4 üretmeye başladı. Bu Microsoft'un zoru nedir de sadece 2 markaya lisans vermiş? Üstelik lisans verdiği markaların sadece kablolu kontrolcüleri var. Biri hori diğeri de dobe denen bir marka. Dobe'nin analog hassasiyeti güzel değilmiş diyorlar. Almak istemedim. Hori de kablolu. Televizyondan oynayacağımız için mecbur Wireless bir kontrolcü lazım bana.

Xbox One ilk nesil kontrolcüler bile çok pahalı. 250-300 civarına orijinal kol bulamıyoruz resmen. Çok can sıkıcı. Bu gamepadleri uyguna bulacağım bir yer var mı?

Aliexpress üzerinden alabiliyorsanız oradan alın. Çoğu kişiye 15-25 arası vergi çıkmış bana 45 TL çıktı ama gamepad hakkını çok fazlasıyla veriyor. Pusat gibi gamepadlerden çok daha detaylı ve kaliteli bir ürün.

Aliexpress üzerinden alabiliyorsanız oradan alın. Çoğu kişiye 15-25 arası vergi çıkmış bana 45 TL çıktı ama gamepad hakkını çok fazlasıyla veriyor. Pusat gibi gamepadlerden çok daha detaylı ve kaliteli bir ürün.

Araştıracağım dostum teşekkür ederim.
Bu ürünü alalı yaklaşık 4 ay oldu ve şu ana kadar hiçbir sıkıntı çıkarmadı. Tabii o zaman 120'ye almıştım, şu an 170 olmuş ama tavsiye ederim.
Xbox 360 kontrolcüleri Series S'te çalışmıyor maalesef.

Dobe kol alabilirsiniz. Xbox One ve PC ile kullanıyorum. Konsol için alternatif kısıtlı. Microsoft'un konsol için lisans verdiği bazı markalar; Hori, PowerA, Razer Wolverine gibi markalar var. Monster Pusat Pro direkt olarak maalesef çalışmıyor. Akış ile çalışıyor.

Dobe kol alabilirsiniz. Xbox One ve PC ile kullanıyorum. Konsol için alternatif kısıtlı. Microsoft'un konsol için lisans verdiği bazı markalar; Hori, PowerA, Razer Wolverine gibi markalar var. Monster Pusat Pro direkt olarak maalesef çalışmıyor. Akış ile çalışıyor.
Hocam Dobe hakkında çok olumsuz yorum okudum. D-Pad'ler kötü, aşağıya basınca yukarısı da algılıyor, analog sensörleri çok kötü gibi. İkinci el sağlamından Xbox One 1. Nesil kol buldum ve aldım. Series S'te çalışır mı? Umarım çalışır.

Çalışır. Yeni nesil ile de uyumlu. Dobe kolların fiyatı ve kalitesi belli. Xbox kolu gibi olmasını beklemek doğru olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı