Çözüldü Xbox üzerinden EA Play üyeliği alınmasına rağmen oyunlar indirilemiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kadircivekk

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Xbox üzerinden EA Play üyeliği satın aldım 36 TL gibi bir fiyata, tam ücretinin unuttum.
Game Pass üyeliğim yok, sadece Xbox üzerinde EA Play üyeliği satın aldım ama FIFA vesaire oynayamıyorum, indiremiyorum. Ben mi yanlış bir şey yaptım ya da EA Play ne işe yarıyor? Tek başına bir işe yaramıyorsa neden orada?

Xbox'a EA Play hesabını bagla. Sonra bagladigin hesabi EA Launcher'da AC. Acildiginda isminin altinda beyaz kirmizi yaziyla play yazmali. Görünüyorsa artik oyunlari artik EA Play'den indireceksin.

Xbox'a EA Play hesabını bagla. Sonra bagladigin hesabi EA Launcher'da AC. Acildiginda isminin altinda beyaz kirmizi yaziyla play yazmali. Görünüyorsa artik oyunlari artik EA Play'den indireceksin.

Hocam olmuyor kafayı yiyeceğim ya, EA Launcher'e giriş yapıyorum hesaplarda bağlı ama olmuyor yanlış mı satın aldım anlamadım dediğim gibi Game Pass üyeliğim yok sadece Xbox üzerinden EA Play üyeliği satın aldım acaba sadece konsollar için mi?

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı