Xbox uygulaması düşük hızda indiriyor

Pemain

Centipat
Xbox Game Pass aldım ve kendi istemcisinden Forza'yı indiriyorum fakat indirme hızım normalde 11-12'leri görmesine rağmen Xbox'ta çok nadir 8-9'lara çıkıyor, genel olarak da 4-5 Mbps'lerde indiriyor. Bunun herhangi bir çözümü var mıdır acaba?

333365

Terapat
Makaleler
51
Yer
KKTC
Bir Technopat konusunda gördüm, çözüm olmuş. Belki sizde de çözüm olabilir, bunu deneyebilir misiniz?
  • Windows güncelleştirme ayarlarına ge, orada teslim iyileştirme seçeneği diye bir seçenek olmalı.
  • İndirme hızı olacak. Onu Mbit olarak seçer misin?
  • Son olarak da orada 2 plan olmalı. O iki plana da 500 yaz, sorunun düzelecektir.

Selaus4

Kilopat
Makaleler
1
Xbox Game Pass aldım ve kendi istemcisinden Forza'yı indiriyorum fakat indirme hızım normalde 11-12'leri görmesine rağmen Xbox'ta çok nadir 8-9'lara çıkıyor, genel olarak da 4-5 Mbps'lerde indiriyor. Bunun herhangi bir çözümü var mıdır acaba?

Xbox sunucularından kaynaklı bir durum. Normalde Steam, Epic veya başka yerlerden indirme yaparken ort. 7mb/s hızla indiriyorum ama Xbox'ta 3.5 civarında oluyor. Yabancı forumlarda sunucu kaynaklı diyorlar.

KS
KS
Pemain

Pemain

Centipat
Bir Technopat konusunda gördüm, çözüm olmuş. Belki sizde de çözüm olabilir, bunu deneyebilir misiniz?
  • Windows güncelleştirme ayarlarına ge, orada teslim iyileştirme seçeneği diye bir seçenek olmalı.
  • İndirme hızı olacak. Onu Mbit olarak seçer misin?
  • Son olarak da orada 2 plan olmalı. O iki plana da 500 yaz, sorunun düzelecektir.

Dediğiniz konuyu bende gördüm, uyguladım fakat çözüm olmadı maalesef.

Yeni konular

Yukarı