Xbox ve Microsoft'un kendi uygulamaları açılmıyor

Daha fazla  
16 Mayıs'tan beri HP Victus 16 D1050NT dizüstü bilgisayarımı kullanmaktayım. Son iki haftaya kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım ancak son iki haftada başıma sırasıyla şunlar geldi: Xbox uygulaması açılmıyor, EA uygulaması sürekli hata veriyor (temporarily Lost connection hatası) ve Microsoft Mağazası ya çok geç açılıyor ya da hiç açılmıyor. Bunların üzerine format attım bilgisayara çünkü ne denediysem sorunları çözemedim. Formattan sonra yani dün hiçbir sorun yoktu eskisi gibi sorunsuz çalışıyordu bilgisayarım ancak bugün yine aynı sorunlar devam ediyor. Sorunun sebebi ne olabilir nasıl çözebilirim?

Hocam aynı sorunlar bende de var. İnternetimde hiç bir sıkıntı olmamasına rağmen 2 haftadır EA uygulamasına giremiyorum temporarily Lost connection hatası veriyor. Xbox da da oyun güncelleyemiyorum ve indiremiyorum. İnterneti resetleyip tekrar kurdum, DNS değiştirdim ama sonuç hâlâ aynı. Siz çözüm bulabildiniz mi ? Bu arada internet servis sağlayıcınız kim ? Ben Türktelekom kullanıyorum duruma göre müşteri hizmetlerini arayacağım.

Hocam EA için çözüm buldum. temporarily Lost connection yazılı yerde 10 15 dakika bekleyin kendi kendine bağlanıyor ve açılıyor. 2 haftadır denemediğim bir şey kalmamıştı çözüm buymuş demek ki.

Son düzenleme:
Hocam aynı sorunlar bende de var. İnternetimde hiçbir sıkıntı olmamasına rağmen 2 haftadır EA uygulamasına giremiyorum temporarily Lost connection hatası veriyor. Xbox'da da oyun güncelleyemiyorum ve indiremiyorum. İnterneti resetleyip tekrar kurdum, DNS değiştirdim ama sonuç hâlâ aynı. Siz çözüm bulabildiniz mi? Bu arada internet servis sağlayıcınız kim? Ben Türk Telekom kullanıyorum duruma göre müşteri hizmetlerini arayacağım.

Hocam EA için çözüm buldum. Temporarily Lost connection yazılı yerde 10 15 dakika bekleyin kendi kendine bağlanıyor ve açılıyor. 2 haftadır denemediğim bir şey kalmamıştı çözüm buymuş demek ki.

EA sorunu format atınca düzeldi ancak diğer sorunlar hala devam ediyor. Ben de Türk Telekom kullanıyorum sorunun internet sağlayıcımla alakalı olduğunu düşünmüyorum.

EA sorunu format atınca düzeldi ancak diğer sorunlar hala devam ediyor. Ben de Türk Telekom kullanıyorum sorunun internet sağlayıcımla alakalı olduğunu düşünmüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu tarz videolarda ki şeyleri de denediniz mi?

Geri
Yukarı