Xbox vs PlayStation

Kk zaten günümüz oyunlarını oynatan ekran kartları zaten 12K'den başlıyor Series S 11500 civarında bulabiliyosun bu bilgisayarın ekran kartı var işlemcisi var RAM'i var.

PS4'ü şimdi kullansan hiç 2013HAVAsı almazsın ama illaki güncel olayim diyorsan çok düşünme düşündükçe kafan karışır.

Xbox için adamakıllı oyun yok bir de şeyden korkuyorum Xbox yavaş yavaş özel oyun işini bırakıp oyun satmaya çlışıyor gibi geldi bana çünkü Forza PS yede çıkacakmış mesela Xbox alırsam ne oynarım diye tedirginim PS oyunları Xbox'a gelse güzel olurda sanki Xbox alırsam elimde patlayacak gibi hissediyorum ama başka bir seçenek yok gibi çünkü benim PC GTA6 kaldırmaz PS4 dede gelmeyecek o yüzden bence de Xbox ama Xbox için The Last of Us Uncharted gibi PS tarafındaki özel oyunlar gibi oyunlar önerir misiniz Xbox için.

Benzer olarak Dying Light olabilir fakat Forza 5 PS 4'e gelir miş tartışılır hocam ülkemizimin ekonomisi ortada her yıl konsol alamazsın herhalde yani PS 4 desteği kesilir seneye bence bir pes FIFA çıkar daha çıkmaz diye düşünüyorum Series S'in Series X desteği kesilene kadar desteği olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı