XBOX Wireless Controller 9. nesil vs XBOX One S Kablosuz Controller 8. nesil

Arkadaşlar selam, bir Xbox kolu alacağım bütçem 1900 TL ve zaten orijinal kollar bu fiyatta gördüğüm kadarı ile. 2 tane kol buldum birisi 8. nesil öbürü ise 9. nesil olarak geçiyor bunların arasındaki fark nedir? Siz hangisini almamı önerirsiniz? Veya bu kolların haricinde başka bir kol önerir misiniz? Teşekkür ederim. Linkler aşağıda.
Bir de bu linklerdeki kollar orijinal doğru mu?

Linklerde sorun yok ama temiz 2. el düşünürseniz 850tl'ye alabilirsiniz.
Ben öyle almıştım 6 aydır bir sorun da yaşamadım toz bile yoktu üzerinde. Param güvende ile alacağınızdan bir sorun çıkarsa 72 saat içerisinde sorgusuz sualsiz geri yollayabiliyorsunuz da.

Fiyat farkı yok denecek kadar az yeni nesil olanı tercih edin. Aralarındaki fark ortadaki fazladan buton onun dışında neredeyse birebir aynı. Ama bu attığınız linkteki ürün ithalatçı garantili, resmi Microsoft garantili değil.

Arkadaşlar selam, bir Xbox kolu alacağım bütçem 1900 TL ve zaten orijinal kollar bu fiyatta gördüğüm kadarı ile. 2 tane kol buldum birisi 8. nesil öbürü ise 9. nesil olarak geçiyor bunların arasındaki fark nedir? Siz hangisini almamı önerirsiniz? Veya bu kolların haricinde başka bir kol önerir misiniz? Teşekkür ederim. Linkler aşağıda.
Bir de bu linklerdeki kollar orijinal doğru mu?
Dolap üzerinden 1800TL'ye sıfır 9 nesil mavi controller satıyorum bilginize.

Linklerde sorun yok ama temiz 2. el düşünürseniz 850TL'ye alabilirsiniz.
Ben öyle almıştım 6 aydır bir sorun da yaşamadım toz bile yoktu üzerinde. Param Güvende ile alacağınızdan bir sorun çıkarsa 72 saat içerisinde sorgusuz sualsiz geri yollayabiliyorsunuz da.

Cevabınız için sağ olun hocam bir sorum olacak benim bilgisayarımda Bluetooth yok ileride Bluetooth alıcısıda almayı düşünüyorum fakat alana kadar kablolu olarak kullanabilirim değil mi?

Cevabınız için sağ olun hocam bir sorum olacak benim bilgisayarımda Bluetooth yok ileride Bluetooth alıcısıda almayı düşünüyorum fakat alana kadar kablolu olarak kullanabilirim değil mi?
Bluetooth aldıktan sonra siz yine'de usb kablosu'da almanızı tavsiye ederim. Buradan'da etkinleştirebilirsiniz.
Screenshot_3.png

Yeni konular

Geri
Yukarı