Xbox Wireless Controller nasıldır?

Hocam arkadaş bunları attı şimdi bunları almak şart değil mi bu fiyatları eklersem eğer 2.300 TL Trendyol'da var 1 tane onu almayı düşünürüm orijinal mi bilmiyorum bu ürün.

Ama yukarıda arkadaş linkler atmış 500 600 tll bandından istasyon ve pil attı onları eklersem yakın fiyat tutuyor o yüzden dedim.
Pil almak zorunda değilsin. Kablolu da kullanabilirsin.

Hocam arkadaş bunları attı şimdi bunları almak şart değil mi bu fiyatları eklersem eğer 2.300 TL Trendyol'da var 1 tane onu almayı düşünürüm orijinal mi bilmiyorum bu ürün.

Ama yukarıda arkadaş linkler atmış 500 600 tll bandından istasyon ve pil attı onları eklersem yakın fiyat tutuyor o yüzden dedim?

Nasıl hocam anlamadım?

Yukarıda arkadaş pil ve adaptör atmıştı fiyatları uçuktu 600 550 gibi yani PS5 koluna eşit para değere geliyor biraz diye düşündümde.

Yok hocam gerek yok o kadara. İndirimden Full paket Forza 5 alırsın.

Yukarıda arkadaş pil ve adaptör atmıştı fiyatları uçuktu 600 550 gibi yani PS5 koluna eşit para değere geliyor biraz diye düşündümde.
Pilleri o kadar sürede tükenmiyor. Günde 1-2 saat oynamayla 2 aydır pil değişmedim. Yani öyle su gibi pil yakmıyor. Masraf kapısı olarak düşünmenize gerek yok. Kol olarak da uzun oynadığım zamanlarda bile elimi yorduğunu görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı