Xbox360 Para Verilmesi

Simdi ben xbox360 ve ps3 arasında kaldım. Xbox360 a para veriliyor dendi. Bende ps3'e yöneldim de bir sormak istedim :confused: Ama benim oynayacagım oyun gta 5 :D Oy uzden sordum ve ben gidip gta 5 kutulu alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır söle açıklıyım xbox kullanıcıları için 2 adet hesap şekli vardır biri Gold biri ise standart gold üyeliğin avantajı ise oyunları online oynaya bilmen ve her ay 2 bedavs oyun vermesidir.Gold üyeliğin fiyarı xbox ta 18 tl internetten ise key ile alındığınde 9 tl civarında.

şimdi ben xbox360 ve ps3 arasında kaldım xbox360 a para veriliyo dendi bende ps3 e yöneldim de bi sormak istedim :confused: ama benim oynıyacagım oyun gta 5 :D oyuzden sordum ve ben gidip gta 5 kutulu alucam.
Valla bendede gta 5 var ve xbox kullanıcısıyım çok memnunum. Bu gold üyeliğe para verme olayınında kalkıcağı söyleniyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı