Xbox'a klavye bağlamak

Teşekkür ederim.
Hocam bir şey sormak istiyorum. Siz Xbox'dan memnun musunuz? Oyun fiyatları falan nasıl? Yakın zamanda konsol alacağımda.
[/QUOTE]
Evet biraz geç cevap veriyorum kusura bakmayın ama ben Xbox'dan memnunum. 4K Televizyonunuz varsa kesinlikle alın. Oyunun içinde gibi hissediyorsunuz. Hatta butçeniz yetiyorsa yeni çikan Xbox One X alın. Bende S var. Zamaninda cok ucuza almisim aldigima sukrediyorum (1900 tl forza horizon 3 + fifa 17 + xbox oyun kolu). Oyun fiyatlarindan konusacak olursak suanda butun oyunlar neredeyse indirimde. Nedenini bilmiyorum. Birde gamepass uyeligi var bu uyeligi alirsaniz 150 den fazla oyun var. Hatta bu oyunlara PUBG, GTA5, FORZA HORIZON 4 Dahil. Ama bunlari online oynamak icin Live Gold denen uyeligi de almaniz lazim yoksa online oynayamassiniz. Alirsaniz tavsiyem Xbox gamepass ultimate alin. Gold ve gamepass uyeligi karisik 45 tl. Ara sira indirime giriyor 5 tl oluyor. Eskiden cok ucuzdu her ay aliyordum fakat fiyatlari artti. Yani ozetle memnunum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı