Xbox'a Windows kurulup bilgisayar olarak kullanılır mı?

Chikrein

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ3 12100F
RX 6650 XT
Meslek
Öğrenci
Biryerlerde Xbox'a Windows 10 kurup bilgisayar olarak kullanıla bildiğini gördüm. Konsol galiba Series S idi. Fiyatı uygun olduğu için alıp böyle kullanmak istisyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biryerlerde Xbox'a Windows 10 kurup bilgisayar olarak kullanıla bildiğini gördüm. Konsol galiba Series S idi. Fiyatı uygun olduğu için alıp böyle kullanmak istisyorum.

Klavye ve mause kullanarak kullanan birini görmüş olmaysanız?

Biraz araştırdım ve şöyle bir konuya denk geldim:

İşinize yarayabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Olsa bile Windows kurulursa konsollar zayıflar. One ve One S zaten HD 7790 kullanıyor ve toplamda 8 GB RAM var. Windows olsa bunlarla FH5 ve RDR2 oynamak hayal gibi bir şey olurdu. En güçlüsüne bakalım. Series X özellikleri R7 3700X seviyesi işlemci ve RX 6700 ile 6700XT arasında bir GPU ve toplamda 16 GB RAM. Windows kurulursa sizce 4K hayal olmaz mı?

Olsa bile Windows kurulursa konsollar zayıflar. One ve One S zaten HD 7790 kullanıyor ve toplamda 8 GB RAM var. Windows olsa bunlarla FH5 ve RDR2 oynamak hayal gibi bir şey olurdu. En güçlüsüne bakalım. Series X özellikleri R7 3700X seviyesi işlemci ve RX 6700 ile 6700XT arasında bir GPU ve toplamda 16 GB RAM. Windows kurulursa sizce 4K hayal olmaz mı?

Zaten öyle ahan şahan oyunlar oynamak değil derdim. Blender ve 2015-2016 öncesi oyunları 30-40 FPS oynayayım yeter.

Şimdilik bir Windows örneği görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı