Çözüm Xbox'da kontrolcü titreşimini tamamen kapatmak

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

276324

Hectopat
Makaleler
1
Geçenlerde forumda bir arkadaşın böyle bir soru sorduğunu gördüm ve sorunun çözümünü paylaşmak istedim. Kısa bir video ile anlattığım bu çözüm, herkesin işine yarayacaktır. İyi forumlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam öncelikle teşekkürler bu paylaşım için.
Benim de bir sorum vardı.
Xbox bende hızlı açılış modunda. Ama ayarlar güç bölümünde sol tarafta turn off after diye bir şık var o bende bir saat seçili.
Bu cihazı 1 saat boyunca kullanmadıktan sonra hızlı açılışı bırakıp cihazı komple mı kapatıyor, yoksa hala cihaz hızlı açılış modunda mı bekliyor?

Dosya Ekleri

• images.png
    images.png
    16,2 KB · Görüntüleme: 25
Hocam öncelikle teşekkürler bu paylaşım için.
Benim de bir sorum vardı.
Xbox bende hızlı açılış modunda. Ama ayarlar güç bölümünde sol tarafta turn off after diye bir şık var o bende bir saat seçili.
Bu cihazı 1 saat boyunca kullanmadıktan sonra hızlı açılışı bırakıp cihazı komple mı kapatıyor, yoksa hala cihaz hızlı açılış modunda mı bekliyor?
Hocam kusura bakma dün gereksiz yere ceza yedim, soruna cevap veremedim.

O dediğiniz seçenek Xbox'da 1 saat boyunca işlem yapılmazsa (boşta kalırsa), enerji tasarrufunun sağlanması amacıyla cihazın oto. olarak kapatılmasını sağlıyor. Tam kapanma mı yapıyor yoksa uyku moduna mı alıyor tam bilemiyorum. Fakat bende o menüde, en altta "Tam Kapatma" seçeneği var. Tam kapatmak istediğimde o seçenek ile kapatabiliyorum. Büyük ihtimalle 1 saat sonra kapatma seçeneği, hızlı başlatabilecek şekilde kapanmayı sağlıyor. Denemek lazım yani.

@276324 hocam teşekkürler öncelikle. Size bir video atacağım ama buradan atılamıyor. Size ulaşıp videoyu atabileceğim bir hesabiniz var mı acaba?

Geri
Yukarı