Xbox'ın 4 özel oyunu Nintendo ve PlayStation'a gelecek

Famronty

Megapat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sadece 4 oyunun geleceğini ve aralarında Starfield ile Indiana Jones olmadığını söyledi. Hangi oyunlar olacağını da belirtmedi. Daha küçük yapımların yer alacağı tahmin ediliyor.

İleriki zamanlarda başka yapımlar da diğer platformlar için yayınlanır mı kesin bir şekilde bilemeyiz fakat aşağıdaki alıntısında bir ipucu veriyor.

Xbox Podcast'inde Spencer, "Önümüzdeki beş veya on yıl içinde özel oyunların, tek bir donanıma özel oyunların oyun endüstrisinin giderek daha küçük bir parçası olacağına dair temel bir inancım var" diyor.

Kaynak: Microsoft: four Xbox-exclusive games are coming to PS5 and Nintendo Switch

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbir detay vermedi hocam. Sadece Starfield ve Indiana Jones'un aralarında olmadığını söyledi.
Şaka yapmıştım hocam. Crackdown dediğimiz oyun serisi Microsoft'un yaptığı en kötü oyun serilerinden biri. Hele 3. oyunu var 2019'da çıkarmışlar ama nerden baksan yakından uzaktan alakası yok 2005 oyunu dersin o derece rezalet😂

Şaka yapmıştım hocam. Crackdown dediğimiz oyun serisi Microsoft'un yaptığı en kötü serilerinden biri. Hele 3. oyunu var 2019'da çıkarmışlar ama nerden baksan yakından uzaktan alakası yok 2005 oyunu dersin o derece rezalet😂
Tuzağa düştük. 🤣 Crackdown o kadar kötü mü ya? Ben bir ara indirip oynamak istiyordum.

Tuzağa düştük. 🤣 Crackdown o kadar kötü mü ya? Ben bir ara indirip oynamak istiyordum.
1. ve 2. oyun da baya kötü fakat en azından ücretsiz. 3. oyunu hem ücretli hem de bu denli kötü çıkarınca ağızlarının payını aldılar tabi. İlk oyunu dalgasına kuzenimle oynayacaktık o 360 kullanıyor Co-op için bellek birimine indirmesini istedi indiremedi deneyemedik öyle de garip bir seri Crackdown.

Sadece 4 oyunun geleceğini ve aralarında Starfield ile Indiana Jones olmadığını söyledi. Hangi oyunlar olacağını da belirtmedi. Daha küçük yapımların yer alacağı tahmin ediliyor.

İleriki zamanlarda başka yapımlar da diğer platformlar için yayınlanır mı kesin bir şekilde bilemeyiz fakat aşağıdaki alıntısında bir ipucu veriyor.

Xbox Podcast'inde Spencer, "Önümüzdeki beş veya on yıl içinde özel oyunların, tek bir donanıma özel oyunların oyun endüstrisinin giderek daha küçük bir parçası olacağına dair temel bir inancım var" diyor.

Kaynak: Microsoft: four Xbox-exclusive games are coming to PS5 and Nintendo Switch
Umarım Forza Horizon 5 gelir denemek istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı