Xbox'ta çalışan Bluetooth dongle bilgisayarda çalışmıyor

kaangulerr

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle selam. Ben Xbox One Controller için bir adet bluetooth adaptör aldım, bilgisayarıma takıyorum, algılama sesi geliyor, ardından telefondan bluetooth özelliğimi açıp arattığımda bluetoothu buluyor fakat bilgisayarda hiçbir şekilde çalıştıramadım bunu. Aygıt yöneticisinde bluetooth yok. Windows ayarlarda sorun gidericide bluetoothu düzelt vs. diyorum; aygıt bulunamadı harici bir aygıt takınız diyor. Lütfen bilen birisi bana yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox one kontrolör bildiğim kadarıyla bluetooth ile çalışmıyor. Xbox one S kontrolörü bluetooth ile çalışıyor. Sizinkinin One S olduğundan emin misiniz?
Konsola taktığınızda çalışması konsolun 2.4 GHZ wifi desteğinden olabilir.

Nasıl bir Bluetooth aldınız acaba?
Ben de kullanıyorum Bluetooth ile beraber bir sıkıntı olmuyor.

Xbox one kontrolör bildiğim kadarıyla bluetooth ile çalışmıyor. Xbox one S kontrolörü bluetooth ile çalışıyor. Sizinkinin One S olduğundan emin misiniz?
Konsola taktığınızda çalışması konsolun 2.4 GHZ wifi desteğinden olabilir.

Aldığım gamepad aynen şu

bluetooth ise normal böyle bildiğimiz usb gibi burada bir bilgisayarcıdan aldım. telefondan bakıyorum bluetoothu görüyor bağlanıyor. Hatta bağlı da kalıyor kopma vesaire yaşatmıyor. Ama benim anlamadım bilgisayarda hiçbi şekilde bluetooth'a dair bir iz yok. Başka adaptör almasına alırım ama o da çalışmazsa boşa para vermiş olucam. Ki bu sefer alırsam da gider teknosa, vatan gibi bi yerden alıcam onlar da 100 TL nin altında değil :(

Bluetooth dongle markası ne telefonun kendi bluetooth özelliği var ama. Dongle sorunlu bence konsola bağladığınızda da dongle ile değil konsolun wifi özelliği ile bağlanıyordur. Bu arada bluetooth ile bağladığınızda kontrolcüye kulaklık takamıyorsunuz. Microsoft’un kendi dongle’ını almıştım ben en iyisi o.

Yeni konular

Geri
Yukarı